Nadir Metal Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nadir Metal Personel Alımı ve İş İlanları Nadir Metal İş İlanları & Personel Alımları;

Nadir Metal bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Nadir Metal tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1967 yılında, Nadir Tütüncü kuyumcu ramatı işlemek üzere, 150 m2 alana sahip atölyesini faaliyete geçirmiştir. 1975 yılından itibaren de piyasa için kıymetli metal rafinasyonuna başlamış ve 1985 yılına dek faaliyeti bunlarla sınırlı olarak büyümüştür. 1985 yılında Nadir Ticaret kurulmuş ve Kapalıçarşı’da kıymetli metal ticaretine başlamıştır. 1993 yılında ise Nadir Metal Rafineri San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. Talebin hızla artması firmayı yatırıma yöneltmiş, 1996 yılında ülke toprağı üzerindeki ilk altın rafinerisinin temelleri atılmıştır. 1999 yılında Alman Degussa firması ile ortaklık karşılığı teknoloji “know-how” işbirliği yapılmış ve Nadir – Allgemina şirketi kurulmuştur.

Nadir Metal İş Başvurusu

Nadir Metal iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Nadir Metal bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Nadir Metal dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Nadir Metal İnsan Kaynakları Politikası;

Nadir Metal, çalışanlarına birey olarak değer veren ve başarılarını her zaman paylaşan, dünya standartlarındaki insan kaynakları yönetim anlayışını benimsemiş bir kurumdur. Sosyal ve ekonomik alanda refah düzeyini, eğitim ve tecrübesini geliştirecek, ekip ruhu taşıyan, nitelikli, gelişmelere açık, dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

Nadir Metal İş Başvuru Formu

Nadir Metal iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Nadir Metal üzerinden yapmayacNadir Metalnız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir