Avrupa Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Avrupa Tekstil Personel Alımı ve İş İlanlarıAvrupa Tekstil İş İlanları & Personel Alımları;

Avrupa Tekstil bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Avrupa Tekstil tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir. Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır.

Avrupa Tekstil İş Başvurusu

Avrupa Tekstil iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Avrupa Tekstil bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Avrupa Tekstil dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Depo Elemanı: Depo raf düzeni, ortam temizliği ve düzenini sürekli sağlamak kaydı ile; Ürünlerin kabulü ve stoklanması, müşteri siparişlerinin seri şekilde hazırlanması, tamamlanması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi.

Genel Nitelikler:

– En az lise veya MYO mezunu,
– Tercihen en az 5 yıl tecrübeli,
– Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,
– Uzun süreli çalışmayı hedefleyen,
– Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
– BAYAN VE BAY depoda bitmiş ambalajlı ürün toplaması yapmış,
– El terminali kullanmış ve aktif olarak çalışmış,
– Erkek adayların askerliğini tamamlamış,
– Tercihen sigara kullanmayan

Sekreter:

  • Telefon trafiğini yönetecek,
  • Kargo, kurye vb. gönderi takiplerini yapabilecek,
  • Toplantı odalarının organizasyonunu yürütecek,
  • Gelen misafirleri karşılayacak.
  •  Yöneticisin vermiş olduğu ek işleri yerine getirecek.

Genel Nitelikler:

  • Bayan ve en az lise / MYO mezunu,
  • Mc Office programlarına hakim,
  • Benzer poziyonda en az 5 yıl deneyimli,
  • Dış görünümüne özen gösteren ve organizasyon becerisi gelişmiş,
  • Diksiyonu düzgün ve şirket telefon trafiğini yöneten.
Temizlik Elemanı
Satınalma Uzmanı / Yöneticisi

Avrupa Tekstil İş Başvuru Formu

Avrupa Tekstil iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Avrupa Tekstil üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir