Marks & Spencer Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Marks & Spencer Personel Alımı ve İş İlanlarıMarks & Spencer İş İlanları & Personel Alımları;

Marks & Spencer bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Marks & Spencer tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Marks and Spencer plc (aynı zamanda M&S) merkezi İngiltere, Büyük Londra içerisindeki Westminster şehrinde bulunan bir perakendecilik şirketidir. Giyim, ev ürünleri ve lüks gıda ürünleri satışında hizmet veren şirket, 1884 yılında Michael Marks ve Thomas Spencer  tarafından, İngiltere’nin Leeds şehrinde kurulmuştur. Şirket Kasım 2008’den itibaren kellogg’s Corn Flakes gibi markalı ürünler de satmaya başlamıştır. Şirket 1998 yılında, vergi öncesi karı £1 milyara ulaşan ilk İngiliz perakendeci oldu. Kasım 2009’da, daha önce Morrison’ın CEO’su olan Marc Bolland’ın M&S’in CEO’luğunu, Stuart Rose’dan 2010 yılının başlarında devralacağı açıklandı. Şirketin İngiltere çapında 852 mağazası bulunmasının yanı sıra, Hindistan’da 52, Türkiye’de 48, Rusya’da 37, Yunanistan’da 27, İrlanda’da 17, Fransa’da 14, Polonya’da 11, Macaristan’da 6, Finlandiya ve İspanya’da 5 mağazası vardır.

Marks & Spencer İş Başvurusu

Marks & Spencer iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Marks & Spencer bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Marks & Spencer dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: 45 ülkede 1000’i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye’de 48 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks&Spencer, Marks&Spencer mağazalarında çalışabilecek Satış Danışmanları arıyor…

Genel Nitelikler:

  • ”Müşteri Memnuniyeti” ilkesini benimsemiş ve güleryüzle iletişim kurmayı seviyorsanız,
  • Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız,
  • Bireysel başarı kadar ekibin başarısını da önemsiyorsanız,
  • Dinamik bir ortamda esnek saatlerde  çalışmanın size uygun olduğuna inanıyorsanız  başvurularınızı bekliyoruz.

Kat Yöneticisi: 43 ülkede 1000’İ aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya markası olan ve Türkiye’de 48 mağazası ile müşterilerine hizmet veren Marks & Spencer, mağazacılığı meslek olarak benimseyen profesyonellere kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için fırsat sunuyor.  Eğer aşağıdaki özelliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, mağazalarımızda Kat Yöneticisi olarak değerlendirilmek üzere başvurularınızı bekliyoruz.

Marks&Spencer standartlarına uygun bir şekilde, mağazanın günlük operasyon süreçlerinin aksamadan işlemesini ve yönetilmesini sağlamak, müşterilere yüksek standartta ve memnuniyet yaratacak şekilde hizmet sunarak satış yapmak.

Genel Nitelikler

  • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıllık Mağaza Reyon Yöneticisi veya Mağaza Müdür Yardımcılığı iş deneyimine sahip,
  • Satış teknikleri konusunda bilgi ve becerisi olan,
  • Önceliklerinde müşteriyi ilk sıraya koyan, kişilerarası iletişimde başarılı,
  • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
  • Tercihen üniversite mezunu ve ingilizce bilen.
Görsel Düzenleme Asistanı
Operasyon (Depo) Asistanı

Marks & Spencer İş Başvuru Formu

Marks & Spencer iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Marks & Spencer üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir