Mes Medikal Personel Alımı ve İş İlanları – Ağustos 2018

Mes Medikal Personel Alımı ve İş İlanlarıMes Medikal İş İlanları & Personel Alımları;

Mes Medikal bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Mes Medikal tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

MES, 2002 yılında Yenidoğan Yoğun Bakım Teknolojisi alanında çalışmak üzere, üç ortaklı bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Sağlık için kaliteyi güvenle birleştirmek ve müşterilerine mükemmel hizmeti götürmek vizyonu ile yola çıkan MES, bugün alanındaki ilk üç firmadan birisidir.

MES, tüm çalışanları ile beraber, kaliteden asla ödün vermeden, en yenilikçi, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmak için çalışır ; satış ve satış sonrası destek hizmetlerini, Türkiye genelinde sürdürür.

Mes Medikal İş Başvurusu

Mes Medikal iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Mes Medikal bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Mes Medikal dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Bölge Satış Yöneticisi: Yenidoğan yoğun bakım cihazları satışı konusunda uluslararası markaların temsilciliğini yapan firmamızın, Ege bölgesinde Satış-Pazarlama departmanında görev alacak; bu alanda kariyer hedefi olan, gelişime açık, sorumluluk ve insiyatif alabilen, takım çalışmasına inanan, ‘biz’ olabilmenin bilinci ile çalışacak, işinin ve çalışma bölgesinin yöneticisi olabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  • Temsilciliğini yapmakta olduğumuz tıbbi cihazların satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek
  • Mevcut ve potansiyel müşterilere cihaz tanıtımları yapmak
  • Yeni iş fırsatları yaratmak için gerekli araştırmaları yapmak, ilişkileri kurmak ve yürütmek
  • Satış ve pazarlaması yapılan ürünler için kullanıcı eğitimleri vermek ve satış sonrası destek sağlamak
  • Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli çalışmaları yapmak
  • Müşteri ilişkileri yönetim sistemine günlük raporlar girmek
  • Bölge hedeflerini gerçekleştirmek için stratejik kararlar almak ve uygulamak

Genel Nitelikler:

·         4 yıllık üniversite mezunu
·         Microsoft Office programlarına hakim
·         Tıbbi cihazların satış ve pazarlaması konusunda deneyimli
·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan
·         Türkiye genelinde seyahat engeli olmayan
·         Askerliğini tamamlamış

Mes Medikal İş Başvuru Formu

Mes Medikal iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Mes Medikal üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir