Accor Hotels Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Accor Hotels Personel Alımı ve İş İlanları Accor Hotels İş İlanları & Personel Alımları;

Accor Hotels bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Accor Hotels tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Accor SA , marka kullanan Accor , bir olan Fransız çokuluslu otel grubu, bir parçası CAC 40 endeksi, 95 ülkede faaliyet gösteriyor.

Merkezi Paris , Fransa’da bulunan şirket, bütçe ve ekonomi lojmanlarından beş yıldızlı otellere kadar çeşitli markaları temsil eden 4200 oteli (tüm kıtaları kapsayan) işletmektedir .

Accor Hotels İş Başvurusu

Accor Hotels iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Accor Hotels bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Accor Hotels dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Resepsiyonist:  Müşterinin kaldığı süre boyunca her şeyin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olursunuz. Müşterinin otele gelişinden, ödeme ve check-out işlemlerine kadar dahil olursunuz. Diğer görevler: – Telefonu cevaplama ve rezervasyon alma – Yazar kasa ve faturalandırma – Hesapların tutulması – geri ödemeler, ertelenmiş seyahat acentesi faturalarının ödenmesi …

Temizlikçi: Yatak odası ve ortak alanların (koridorlar, merdivenler …) temizliğini ve düzenini kontrol edersiniz. Hiçbir şeyin eksik olmadığını kontrol edin ve ürün ve malzeme stoklarını yönetin. Ürün ve malzemelerin satın alınmasından sorumlu olabilirsiniz. Tüm temizlik görevlilerini yönetir ve denetler ve yokluğunda baş kahya için beklersiniz.

Teknsiyen: Otellerde önleyici, iyileştirici ve düzeltici bakım gerçekleştirirsiniz. Disfonksiyon durumunda teknik bakım gerçekleştirirsiniz ve otelin teknik kurulumlarında aylık kontroller gerçekleştirirsiniz. Belirli görevler için bir uzman çağırmak için otel yöneticisine öneriniz. Otelin teknik ekipmanının sorunsuz çalışmasından siz sorumlusunuz. Markanın standart ve prosedürlerine uyulduğundan emin olursunuz.

Garson

 

Accor Hotels İş Başvuru Formu

Accor Hotels iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Accor Hotels üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir