Meytek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Meytek Personel Alımı ve İş İlanlarıMeytek İş İlanları & Personel Alımları;

Meytek bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Meytek tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Meytek Group olarak bundan 15 yıl önce (1995) 33m2’lik bir atölyede başlattığımız Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Mekanik Tesisat ve Gıda Muhafaza işlerine bugün; yurt içi ve yurt dışında, yüzü aşkın kişiye istihdam sağlayarak, 12.000m2’lik fabrikamızda, ilk günkü heyecanla, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üreterek devam etmekteyiz.

Hepimiz biliyoruz ki kuruluşlar, içinde yaşadığı toplumun bir parçasıdırlar. Bu bağlamda yegâne hedefimiz bu sorumluluk duygusu içinde daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmaktır. Zira biliyoruz ki, her zaman, daha iyisini yapmak için bir yol vardır. Meytek Group kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde tüketicisine en üstün teknolojiyi, en yüksek kaliteyi daima en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

Meytek Group; bu güne kadar geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmekte, tüketicisine üstün teknoloji sunmakta, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmekte ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumakta olup; her geçen gün referanslarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Grubumuz şirketlerinden; TEKSOMAR (Teknik Soğutma Market) soğutma grupları, yedek parçaları ve ürünlerinin temini, PROFCOLD (Professional Cooling Systems) soğuk hava depoları, sistemleri üretimi, LCN (Local Control Network) akıllı evler ve Bina Otomasyon sistemleri kurulumu, POMSER (Pompa Servisi) Grundfos Pompa Akdeniz Bölge Servisi konularında faaliyet göstermektedir.

Meytek İş Başvurusu

Meytek iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Meytek bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Meytek dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İklimlendirme Teknikeri 

  • En az 3 yıl deneyimli,
  • Askerliğini tamamlamış,
  • Ehliyet sahibi

Makine Mühendisi:

  • Yurtdışı projelerimizde görevlendirilecek;
  • Yurtdışı şantiye deneyimi olan, mekanik tesisat, taahhüt konularında deneyimli,
  • İyi derecede İngilizce bilen makine mühendisi aranmaktadır.
  • Diğer Şartlar: Ehliyetli, askerliğini tamamlamış, şantiye ve şehir/yurt dışına çıkmasına engel bir durum olmamalıdır.

İlgilenenlerin Personel Daire Başkanlığımız ile iletişime geçmeleri ve CV’lerini info@meytek.com mail adresine atmaları gerekmektedir.
Tel: 0242 244 08 56

Depo Elemanı:

  • Lojistik deneyimi olan,
  • Malzeme sevk, depo ve stok kontrolörlüğünü yürütebilecek, günlük düzenli stok ve giriş-çıkış takibi yapabilecek, gerektiğinde malzeme sayımı yapıp raporlayacak eleman aranmaktadır.

İlgilenenlerin Personel Daire Başkanlığımız ile iletişime geçmeleri ve CV’lerini info@meytek.com mail adresine atmaları gerekmektedir.
Tel: 0242 244 08 56
Diğer Şartlar: Ehliyetli, askerliğini tamamlamış.

Meytek İş Başvuru Formu

Meytek iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Meytek üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir