Kosifler Group Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kosifler Group Personel Alımı ve İş İlanları Kosifler Group İş İlanları & Personel Alımları;

Kosifler Group bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kosifler Group tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılında İstanbul’ da temelleri atıldığından beri inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren dengeli yapısı, ihtiyatlı yönetim anlayışı ve mali gücü ile kendisini kanıtlamış, Türkiye’nin eski ve saygın aile şirketlerindendir.

1945-1974 yılları arasında şahıs şirketi olan Kosifler Koll. Şti., 1974 yılında şirketleşme yolunda ilk adımlarını atmaya başladı. 1970 yılından günümüze kadar inşaat sektöründe de faal olarak yer alan Kosifler Oto, 1984 yılında BMW ailesine katıldıktan sonra, 1987 yılında İstanbul’un Asya yakasındaki ilk BMW satış sonrası hizmetler merkezini açtı. 1993 yılında büyük turizm yatırımlarının yer aldığı Antalya’ da, Türkiye’nin Anadolu’daki ilk modern BMW bayiliği açıldı. 1998 yılında otomotiv sektöründe Land Rover, MINI ve MG’nin İstanbul ve Antalya bayiliklerini alarak genişlemesini sürdürdü. 1998 yılının Nisan ayında, toplam 57.000 m2 alanda faaliyet göstermeye başlayan Kosifler Oto satış ve satış sonrası merkezi ile Kosifler Center ticaret kompleksinin inşası Kosifler İnşaat A.Ş. tarafından başlatılmıştır. 2002 yılında tamamlanan bu kompleks 25 Mart 2002 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Kosif ailesi aynı zamanda, 1956 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk motor fabrikası olan Pancar Motor’ un da kurucu ortaklarındandır. Bu firma 50 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.

Kosifler Şirketler Grubu, otomotiv, bilişim, inşaat, sigorta, ihracat, turizm ve denizcilik sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kosifler Group İş Başvurusu

Kosifler Group iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kosifler Group bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kosifler Group dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Resepsiyon Görevlisi: Şirketimizin Servis departmanında görevlendirmek üzere, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelen müşterilerimizi; gelen/giden telefon trafiğini doğru ve hızlı bir şekilde ilgili kişilere yönlendirebilecek “Resepsiyon Görevlisi” aramaktayız.

Genel Nitelikler:

  • En az Ön Lisans mezunu,
  • Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli,
  • Görünümüne özen gösteren,
  • MS Office programlarına hakim,
  • Yoğun iş temposu içinde çalışabilecek

Hasar Uzman Yardımcısı: Servisimize, anlaşmalı servis uygulaması ile gelen hasarlı araçların evrak takibi ve ihbarlarının yapılması , dosyaların sonuçlandırılması, ödemelerin takibi ve raporlama yapmak.

Genel Nitelikler:

  • Tercihen “Bankacılık ve Sigortacılık” bölümü mezunu olan,
  • Otomotiv sektöründe minimum 2 yıl iş tecrübesi bulunan,
  • Ms-Office programlarını ve “Oto Analiz Ekranı” çok iyi kullanabilen,
  • İletişim yönü kuvvetli, disiplinli ve sistemli çalışabilen

Kosifler Group İş Başvuru Formu

Kosifler Group iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kosifler Group üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir