Biota Laboratuvarları Personel Alımı ve İş İlanları – Ağustos 2018

Biota Laboratuvarları Personel Alımı ve İş İlanlarıBiota Laboratuvarları İş İlanları & Personel Alımları;

Biota Laboratuvarları bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Biota Laboratuvarları tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Biota laboratuarları 10 yılı aşkın bir süredir, güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli çözümler sunmak adına, bitkisel içerikli ürünler geliştirmektedir.
2002 yılında kurulan B’IOTA Laboratuvarları sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretiyor. Bünyesinde Bioxcin, Bioder, Bioblas, Biomen, Restorex ve Nutraxin gibi markaları barındıran B’iota sürekli yeni ürünler geliştirerek dünya markaları yaratma hedefine hızla ilerliyor. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan B’iota, doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyi titizlikle bir araya getiriyor. B’iota’nın devrim yaratan nitelikteki markaları çeşitli sorunlara yüzde 100 bitkisel çözümler sunarken bu ürünler eczaneden markete, zincir mağazalardan parfümeriye kadar birçok noktada tüketiciyle buluşuyor.

Global marka yaratma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen B’iota Laboratuvarları dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlarla dış pazarlarda da başarısını devam ettiriyor. Bugün B’IOTA ürünleri Güney Amerika’dan Rusya’ya; Suudi Arabistan’dan Avusturalya’ya kadar dünyanın birçok bölgesinde toplam 35 ülkede satışa sunuluyor. Türkiye’de aldığı ödüllerin yanı sıra çeşitli ürünleriyle giriş yaptığı ülkelerde elde ettiği başarı ve ödüllerle de dikkat çeken Biota Laboratuvarları, AR-GE çalışmaları ve tüketici araştırmalarıyla her zaman daha iyi, daha farklı, daha yeniyi hedefliyor. Her kesimden tüketicinin farklı ihtiyaçlarına, farklı satış noktalarında çözüm götüren B’iota, hem eczane kanalı markaları hem de market kanalı markaları ile tamamen bitkisel ve doğal çözüm sunarak sektörde liderliğini koruyor. B’iota’nın eczane kanalı markaları Bioder, Bioxcin ve Nutraxin Türkiye çapında 24.000’den fazla eczanede yer alırken market kanalı markaları Bioblas, Biomen ve Restorex hipermarketlerden, zincir mağazalara, parfümerilere kadar binlerce noktada satışa sunuluyor.

Biota Laboratuvarları İş Başvurusu

Biota Laboratuvarları iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Biota Laboratuvarları bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Biota Laboratuvarları dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası:

Başarılı bir kariyer için Türkiye’nin kategorisinde lider Türk firması Biota Laboratuarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız.
Günümüz işletmelerinin sermaye yapılarını 3 ana bileşkenden oluşmaktadır.Bunlar sırasıyla nakdi sermeye, menkul ve gayri menkul sermeye ve en önemlisi insan sermayesi Biota ailesi olarak bizler en önemli kaynağın İnsan Kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en önemli yatırımın da insana yapılmasının gerekliliğine inanıyoruz. Şirketimizin başarısında entelektüel sermeye ve entelektüel kasların gelişiminin ne kadar önemli bir itici güç olduğunun bilinci içersindeyiz.

Başarılı bir kariyer için Türkiye’nin kategorisinde lider Türk firması Biota Laboratuarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız. 2002 yılında kurulmuş olmasına rağmen bu kısa süre içerisinde pazarda tüketici güvenini kazanmış markaları ile büyük bir firma haline gelen 30’dan fazla ülkeye de ihracat gerçekleştiren Biota Laboratuarları özellikle genç yeteneklere fırsatlar tanımakta, yeni mezun istekli adaylar birçok kurumda yakalayamayacakları fırsatları kurumumuzda elde edebilmektedirler. Şampuan, serum ve krem bazlı ürünlerinden sonra Gıda Takviyesi alanında da sahaya çıkan Biota Laboratuarları kendine ait yeni tesisleri ve Avrupa’nın en büyük bitki araştırma merkezlerinden birisiyle büyümesini ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı devam ettirmeyi amaçlamaktadır. İki önemli kriter Biota ailesi üyelerinin genel özellikleri içerisinde yer almaktadır. Bunlarda birisi yaratıcılık diğeri de zorluklarla mücadele edebilme gücüdür. Bu iki özelliğin kendinizde olduğunu düşünüyorsanız Biota ailesi içerisinde mutlu bir iş yaşamına sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı en rahat biçimde ifade edebileceğiniz hatta bu potansiyelinizin geliştirip ortaya çıkarılması için destek göreceğiniz bir kurum olarak Biota Laboratuarları bu yolda birçok eğitimle de sizi destekleyecektir. Gerek iç gerekse dış eğitimler, Kariyer ve Yaşam koçluğu destekleri ile mevcut potansiyeliniz en üst noktaya ulaştırılarak zorluklarla mücadele etme yetiniz, işten ve hayattan keyif alma seviyeniz zirvede olacaktır. Güçlü ve mutlu bir yaşam Biota’da sizleri beklemektedir.

Biota Laboratuvarları İş Başvuru Formu

Biota Laboratuvarları iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Biota Laboratuvarları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir