Kraft Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kraft Gıda Personel Alımı ve İş İlanları Kraft Gıda İş İlanları & Personel Alımları;

Kraft Gıda bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kraft Gıda tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kraft Foods (KF) ABD’nin en büyük gıda şirketidir ve dünyanın en büyük ikinci şirketidir ve net gelirleri 29,7 milyar dolardır. 2001 yılında şirket New York Borsası’nda halka arz edilen ilk teklifi tamamladı; Ancak eski tek sahibi olan Altria Group,% 83,9’luk bir holdinge sahiptir.

Kraft Foods Türkiye , Kraft Foods’ın bir yan kuruluşudur. 1993 yılında Sabancı ile ortak girişim ortaklığı olarak kuruldu. 2001 yılında, sürdürülebilir büyüme stratejisinin bir parçası olarak Kraft, sadece kendi başına faaliyet göstermeyi seçmiş ve 2002 yılında piyasadaki varlığını güçlendirmek için Kar Gıda’yı satın almıştır.

Markalarımız, İnsanlarımız, Vizyonumuz, Değerlerimiz Kraft Gıdaların özüdür.

Üstün Marka Portföyü: Büyük ölçüde Kraft’ın başarısı, dünya çapında satılan, sunulan ve sunulan üstün markaların bir portföyünden geliyor. Dünyadaki tüketiciler Kraft ve Philadelphia peynirlerine aşina oldular; Toblerone, Milka, Mozart ve Côte’d’Or çikolataları; Maxwell House, Jacobs ve Carte Noire kahveleri; Tang toz içecek, Post Tahıllar; Nabisco kurabiyeleri ve Oreo, Ritz ve Club Social bisküvileri.

İşimiz beş temel sektöre yayılıyor: aperatifler, içecekler, peynir, bakkal ve elverişli yemekler. ABD’de 25 ve en iyi 25 ülke kategorisinin 21’inde 25 adet üst kategorimizin 21’inde bir numaralı pay sahibiyiz. Amerika Birleşik Devletleri’nde, ülkemizdeki ürünlerimizi tüm hanelerin% 99’undan fazlasında bulabilirsiniz.

Türkiye’deBizim temel ürün kategorileri kahve (Jacobs ve Maxwell), şekerleme (Milka ve Toblerone), toz içecekler (Tang) ve tuzlu atıştırmalıklar (Cipso).

Kraft Gıda İş Başvurusu

Kraft Gıda iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kraft Gıda bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kraft Gıda dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ofis Personeli:

 • En az Lise mezunu,
 • Daha önce ofis işlerinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın.

Yedek Satış Temsilcisi:

 • Belirlenmiş ruta bağlı olarak müşterileri ziyaret ederek satış yapmak, müşteri stok miktarını kontrol etmek, tahsilat sürecini yönetmek,
 • Müşterilerde ürünlerin sürekli bulunurluğunu sağlamak,
 • Rut planı dahilindeki müşterilerle iletişimi yönetmek ve geliştirmek
 • Tanzim teşhir faaliyetlerini yerine getirmek.

* Pozisyon bordrosu Bölge Distribütörü üzerinden olacaktır.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Ön Lisans ya da Lisans bölümlerinden mezun,
 • Satış alanında kariyer hedefi olan ve ticari bakış açısına sahip,
 • İkna ve problem çözme kabiliyeti yüksek, analitik yaklaşımı olan,
 • Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık,
 • Müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, yetiştirilmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Müşteri Tedarik Saha Uzmanı
Kış Dönemi Lise Stajeri

Kraft Gıda İş Başvuru Formu

Kraft Gıda iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kraft Gıda üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir