GlaxoSmithKline (GSK) Personel Alımı ve İş İlanları 2019

GlaxoSmithKline (GSK) Personel Alımı ve İş İlanlarıGlaxoSmithKline (GSK) İş İlanları & Personel Alımları;

GlaxoSmithKline (GSK) bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. GlaxoSmithKline (GSK) tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

GSK 50 yılı aşkın bir süredir faaliyette olduğu Türkiye ilaç sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır. GSK Türkiye, 750 çalışanla Türkiye’de sağlık çözümleri hizmeti sunmaktadır.

GSK bugün en önemli sağlık alanlarında yenilikçi, etkin ilaç ve tedaviler üretmektedir. Bu alanlar arasında astım, KOAH, enfeksiyon, grip, akıl sağlığı, hepatit, nadir hastalıklar, sinir sistemi hastalıkları ile kalp damar ve sindirim hastalıkları yer almaktadır. GSK, toplum sağlığını korumak ve geliştirmek açısından büyük öneme sahip olan aşılar konusunda da liderdir ve zengin bir portföye sahiptir.

GSK, Türkiye’yi bölgesel merkez yapmak yolunda önemli bir adım atmış ve 30 ülkeden oluşan GSK MEA (Ortadoğu ve Afrika) bölgesinin merkezini İstanbul’a taşımıştır. 2014 yılı itibariyle, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki operasyonlar yeniden düzenlenerek, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Ukrayna’dan oluşan MENA/CIS isimli yeni bir bölge oluşturulup, Aralık 2015’te Rusya’nın da bu bölgeye katılımı ile bölge genişlemiştir.

GSK, yeni bir operasyon modeli ile tedarik zincirindeki pazar taleplerini, stokları ve lojistik dağıtım aktivitelerini daha entegre ve daha optimize hale getirerek hizmet kalitesini maksimuma taşımayı hedefliyor. Bu yeni yapılanmanın bir parçası olarak, Orta Doğu ve Güney Afrika İlaç Tedarik Zinciri yönetim üssü, Pakistan Karachi’deki uydu operasyonları ile birlikte İstanbul oluyor. Türkiye’nin ilaç sektöründe bölgesel bir merkez olması yönünde güçlü birer adım olan bu kararlar aynı zamanda, Türkiye’ye olan güvenin de bir göstergesi niteliğini taşıyor.

GlaxoSmithKline (GSK) İş Başvurusu

GlaxoSmithKline (GSK) iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki GlaxoSmithKline (GSK) bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

GlaxoSmithKline (GSK) dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

CEP Portfolio Manager:

Sorumluluklarınız :
Gelişmekte Olan Piyasalar İçerik Hub’ını desteklemenin Yeni Rolü

İş Amaç:

• Bu rol, atanmış bölge genelinde tanıtılan CEP markaları için entegre çok kanallı kampanyaların stratejik planlamasını ve yürütülmesini yönetmekten sorumludur.
• Küresel marka stratejisinin yüksek etkili bölgesel / yerel müşteri deneyimi planlarına dönüştürülmesi kritik öneme sahiptir ve bu planların başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlamak için küresel, bölgesel ve yerel ekipler arasında paydaşlarla yakın işbirliği içinde çalışacaktır.
• Bu rol, yerel müşteri görüşlerini anlamak için yerel pazar ekibiyle işbirliği yapacak ve promosyon şebekesine uyumlu, entegre müşteri odaklı içerik planları geliştirecektir.
• Bu rol, içeriğin, kanalların ve kampanyaların etkinliğine ilişkin sağlam içgörüler oluşturulmasını ve kampanya dağıtımında sürekli iyileşmenin sağlanmasını sağlayacaktır.

Temel Sorumluluklar:

• Her pazar için müşteri grubu için portföy stratejisi geliştirin.
• Uçtan uca portföy pazarlama müşteri deneyimi planını geliştirin ve planı küresel marka ekipleri ve LOC’lerle hizalayın.
• Küresel Kampanyaları birleştirin (oluşturmayın) ve Hub Yürütme Ekibine sağlayın.
• Küresel içeriği LOC’lere seçme, özelleştirme ve paylaşma için Ürün / TA stratejisini anlama
• Birden fazla paydaşla
etkileşim kurma , sınırlar içinde çalışma ve karmaşık ve değişen ortamları yönetme • Ülke çizgisine uygun müşteri yolculuğunun stratejisini tasarlama amacıyla LOC’lerle bağlantı kurma gerek
• Entegre kampanyaları pazar ihtiyaçları, çözüm önerileri ve içerik ve / veya teknolojideki boşlukların küresel ekiplere iletilebilmesi için uyumlu hale getirmek üzere Hub yürütme ekibiyle etkileşime geçin.
• İçeriğin benimsenmesi ve takibi

Temel yeterlilikler:
İşletme, Ekonomi, Tıp / Eczacılık alanında uzmanlık derecesi.

Tercih edilen nitelikler:
• Pazarlamada tercihen MBA.
• Önceki Ürün Yöneticisi Deneyimi
• Çok kanallı pazarlamada kanıtlanmış başarı dahil olmak üzere güçlü pazarlama kabiliyeti
• Pazarlama çalışma biçimleri ve tanıtım kuralları bilgisi
• Yürütmede mükemmellik: Önceliklendirme, iletişim, paydaş yönetimi ve problem çözme
• Olağanüstü iletişim ve organizasyon becerileri
• Yerel dil gerekli konuma bağlı rol için

Respiratory Senior Brand Lead
Kurumsal Yönetim Danışmanı
Proses ve Paketleme Ekipmanları Global Kategori Müdürü

GlaxoSmithKline (GSK) İş Başvuru Formu

GlaxoSmithKline (GSK) iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan GlaxoSmithKline (GSK) üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir