Vatan Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vatan Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanlarıVatan Bilgisayar İş İlanları & Personel Alımları;

Vatan Bilgisayar bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Vatan Bilgisayar tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Teknoloji sektörünün en önemli oyuncularından biri olan, ikame edilemeyecek tek kaynağın İNSAN olduğunu bilen ve tüm kurum kültürünü ve değerlerini bu gerçek üstüne yapılandıran VATAN Bilgisayar, çalışanları ve ağırlamaktan büyük keyif aldığı misafirleri ile büyük bir ailedir. 1983 yılında Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mağazasını Taksim-Elmadağ’da açmasının üzerinden geçen 31 yılda bugün 106 mağazaya ulaşan VATAN Bilgisayar, Türkiye’nin ilk teknoloji marketini açmasının yanı sıra, dünyanın en büyük teknoloji marketini de açarak pek çok ilke imza atmıştır.

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu

Vatan Bilgisayar iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Vatan Bilgisayar bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Vatan Bilgisayar dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış ve Kasa Elemanı;

Vatan Bilgisayar mağaza personelleri hem kasa hem de reyon kontrolü ile ilgilenirler. Boşalan reyonların doldurulması ve yeni ürünlerin yerleştirilmesi gibi genel iç düzeni sağlarlar.

Müşteri Hizmetleri Elemanı;

Vatan Bilgisayar bünyesince gelen sorulara yanıt vermek ve müşterilerle ilgilenmek amacı ile görevlendirilmiş personellerdir.

Aranan Nitelikler;

– En az lise mezunu,
– Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,
– Teknolojiye ve teknolojik ürünlere ilgisi olan,
– Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,
– Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
– Ekip çalışmasına yatkın,
– Pozitif, dış görünümüne özen gösteren,
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli.

Depo Elemanı
Sevkiyat Şoförü
Mağaza Açılışı Elemanı
Müşteri Hizmetleri

Vatan Bilgisayar İş Başvuru Formu

Vatan Bilgisayar iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Vatan Bilgisayar üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir