Komşu Fırın Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Komşu Fırın Personel Alımı ve İş İlanlarıKomşu Fırın İş İlanları & Personel Alımları;

Komşu Fırın bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Komşu Fırın tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Komşufırın, Doruk Group Holding’in fırıncılık markasıdır. Doruk Grup, tohumdan başlayan tarımsal yatırımların yanı sıra, fırıncılık çözümleri sunan, üstün ve amaca özel nitelikli ham madde tedariği sağlayan ve paketli ekmeği ilk defa UNO markası ile Türkiye’ye kazandıran bir holding firmasıdır. Doruk Grup, 40 yıldır çalışmalarını, ekmek & unlu mamul sektörünü geliştirmeye ve sağlıklı ham maddenin ve ürün know how’ının yaygınlaştırılmasına adamıştır.

Komşufırın yeni nesil fırıncılığın simgesidir. Mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzü, gelişmiş ülke standartlarındaki ürün ve servisi ile ortaya koyar. Çağın değişen koşullarıyla farklı nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, taze, pratik, lezzetli seçenekleri her mahallede her zaman aynı kalite ve lezzet standardıyla sunar.

Komşufırın’ın amacı, toplum için en doğru, sağlıklı ve lezzetli ürünleri hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretip herkesin mahallesinde, henüz sıcakken kolaylıkla ulaşabileceği modern mekanlarda tüketici ile buluşturmak.

Komşu Fırın İş Başvurusu

Komşu Fırın iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Komşu Fırın bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Komşu Fırın dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Komşu Fırın’da hem full-time hem de part-time çalışma imkanınız bulunmaktadır. Çalışmak isteyenler için uygun pozisyonlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Aşçı
  • Garson
  • Kasiyer
  • Temizlik Elemanı
  • Servis Elemanı

Komşu Fırın İş Başvuru Formu

Komşu Fırın iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Komşu Fırın üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir