Ekici Peynir Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ekici Peynir Personel Alımı ve İş İlanlarıEkici Peynir İş İlanları & Personel Alımları;

Ekici Peynir bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ekici Peynir tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ekici Peynir, 1957 yılından beri sadece peynir üreterek tüketicilerini kaliteli ve lezzetli peynirlerle buluşturmaktadır.

Bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında toplam 42.000 m2’lik alanda, günlük 480 ton süt işleme kapasitesine sahip olan Ekici Peynir, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Özenle kabulünü yaptığı en kaliteli sütlerden peynir üreten Ekici, tüketicilerine yaklaşık 30 çeşit ürün sunmaktadır. Ürünleriyle 84 bayi, 80 il ve 40.000 noktada var olan Ekici Peynir, Antalya’daki fabrikasında yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlamaktadır. İhracata da önem veren Ekici, hijyenik ve sağlıklı üretim koşullarında üretilen kaliteli peynirlerini başta Kıbrıs, Ürdün, Afganistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Irak ve Kırgızistan olmak üzere bir çok ülkeye ihraç etmektedir.

Ekici Peynir, uluslararası standartlarda üretim yapabilmek adına yatırımlarına devam etmektedir. 2015 yılından itibaren beyaz peynirde tam otomasyon sistemine geçen şirket, diğer peynir türlerinde de tam otomasyona geçmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Ekici Peynir İş Başvurusu

Ekici Peynir iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ekici Peynir bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ekici Peynir dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Personeli: Türkiye’nin peynircisi Ekici Peynir’in Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere Üretim Personeli arıyoruz.

Genel Nitelikler:

  • Hijyen, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarına önem veren,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Tecrübeli veya tecrübesiz,
  • Vardiyalı çalışabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Ekici Peynir İş Başvuru Formu

Ekici Peynir iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ekici Peynir üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir