Yörükoğlu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yörükoğlu Personel Alımı ve İş İlanları Yörükoğlu İş İlanları & Personel Alımları;

Yörükoğlu bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Yörükoğlu tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Akdeniz’den Ege’ye uzanan, Türkiye’nin en büyük sıradağlarından biri; Toroslar… Her mevsim yeşil kalan ağaçları, derin vadileri, yaylaları, gölleri, akarsuları ve şelaleleriyle benzersiz bir doğallık… Toroslar’ın temiz ve sağlıklı ortamında yaşayan Yörüklerin ürettiği sütlerin değerini yıllar önce keşfeden Yörükoğlu, bu sütlerden üretilen lezzetleri yıllardır sizlerle paylaşıyor.

Son 8 yıldır Türkiye’nin en büyük 500 sanayi devi arasında yer alan Yörükoğlu, 15.000 m2’si kapalı 20.000 m2’si açık olmak üzere toplam 35.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 700’ü aşkın çalışanıyla ayrandan yoğurda, peynirden tereyağına kadar geniş bir lezzet yelpazesi sunuyor. Sofralarınıza doğallık ve saflık katıyor.

Yörükoğlu İş Başvurusu

Yörükoğlu iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Yörükoğlu bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Yörükoğlu dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Depo Görevlisi:  Gelen ürünlerin depoya yerleşimi,müşterilere sevkiyatının sağlanması

YÖRÜKOĞLU SÜT VE ÜRÜNLERİ SAN.TİC.A.Ş. Altınova tesislerinde görevlendirilmek üzere;

  • Askerliğini yapmış
  • Birlikte çalışma becerisine sahip/sabırlı
  • Sorumluluk sahibi
  • Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek

Teknik Bakım Elemanı: Makine bakımları,arıza müdahaleleri yapabilecek

Yörükoğlu Süt ve Ürünleri San.Tic.A.Ş’nin Organize sanayi bölgesindeki fabrikasında görevlendirilmek üzere;

  • Endüstri Meslek Lisesi /Teknik MYO mezunu
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış
  • Torna veya tig kaynağı bilmesi tercih edilecek
  • Vardiyalı çalışabilecek Takım arkadaşları arıyoruz.

Yörükoğlu İş Başvuru Formu

Yörükoğlu iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Yörükoğlu üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir