BTA Personel Alımı ve İş İlanları 2020

BTA Personel Alımı ve İş İlanlarıBTA İş İlanları & Personel Alımları;

BTA bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. BTA tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük yiyecek ve içecek firmalarından birine yakışır şekilde, 1999 yılından beri misafirlerimize dünya standartlarında hizmet verirken, farklı iş kollarında sahip olduğumuz profesyonel birikimi iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz. Yiyecek-içecek hizmetleri dalında havalimanlarında başlayan yolculuğumuzu denizyollarına ve son olarak yaşam merkezlerine taşıyarak, dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseverliğiyle birleştirerek, konforu ve güvenliği temel alan çağdaş hizmet anlayışı çerçevesinde, misafirlerimize uluslararası gıda standartlarına uygun kaliteli ve sağlıklı yemekler sunuyoruz. BTA bünyesindeki talepleri karşılamak amacı ile kurduğumuz Cakes&Bakes Unlu Mamül ve Pasta Fabrikası ile bugün dünyaca ünlü zincir restoranlar için üretim yapmakta olup bağımlılık yaratacak lezzetler yaratıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda da en stratejik konuma açılan otelimiz TAV Airport Hotel ile de misafirlerimizi kendi evlerinde hissetmeleri için çalışıyoruz. Çalışanlarımız, gülen yüzümüzdür. En kaliteli servisi sunabilmek için en iyilerle çalışmak gerekir!

BTA İş Başvurusu

BTA iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki BTA bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

BTA dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Servis Elemanı:

  • Turizm Meslek Lisesi ve/veya MYO mezunu
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • Zincir otel ve/veya restoranlarda en az 2 sene servis tecrübesine sahip
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek bay / bayan
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Mutfak Temizlik Elemanı:

  • Minimum ilkokul mezunu,
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bulaşıkçı
BTA, Türkiye’nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun Avrupa Yakası Yenikapı ve Sirkeci yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek BULAŞIKÇI (STEWARD) aranmaktadır.

GENEL NİTELİKLER: En az ilkokul mezunu. Vardiyalı ve uzun süre ayakta çalışabilecek, Temizlik ve Hijyen kurallarını yerine getirecek, Çalışma arkadaşı arıyoruz.

BTA İş Başvuru Formu

BTA iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan BTA üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir