Teknosa Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Teknosa Personel Alımı ve İş İlanlarıTeknosa İş İlanları & Personel Alımları;

Teknosa bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Teknosa tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır. 2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

Teknosa İş Başvurusu

Teknosa iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Teknosa bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Teknosa dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mağaza Satış Danışmanı: Mağazada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürünlerin satışını gerçekleştirmek; müşteri memnuniyetini sağlamak ve alışveriş sürekliliğini arttırmak; stand ve ürünlerin temizlik ve düzeninden sorumlu olmak.

Genel Nitelikler:

·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,
·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,
·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,
·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,
·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Tekno Asistan: Firmamız bünyesinde mağazanın satış sonrası iade işlemleri ile ilgili tüm sistemsel işlemlerin yapılması ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümlerin üretilmesi konusunda destek olacak Tekno Asistan aramaktayız.

Genel Nitelikler:

  • En az lise mezunu veya üniversite mezunu,
  • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
  • Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Genel Başvuru
Operasyon Elemanı
Sistem Destek Elemanı
Depo Elemanı

Teknosa İş Başvuru Formu

Teknosa iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Teknosa üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir