Sodexo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sodexo Personel Alımı ve İş İlanlarıSodexo İş İlanları & Personel Alımları;

Sodexo bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sodexo tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Bireylerin yaşam kalitesini artıran ve kurumların performansını yükselten birçok hizmeti tasarlıyor, yönetiyor ve sunuyoruz. Global tecrübemizi ülkemizdeki uzman insan kaynaklarımız ile birleştiriyor, çözüm ortağı olarak kurum kültürüne ve iş önceliklerine tam entegrasyon sağlıyoruz.

Müşterilerimizle açık, şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurarak uzun dönemli işbirlikleri yürütüyoruz.

Yerinde Hizmetler:
Yaşam kalitesinin sayısız alanda önemli rol oynadığı bilinciyle çalışıyor ve hizmetlerimizi geniş bir yelpazede tüm sektörler için sunuyoruz. Ülkemizde 1992 yılından bu yana faaliyette bulunuyoruz. Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlıyoruz. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak , ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri:
Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri olarak, 1993 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz. Bugün 40.000’i aşkın üye iş yeri, 18.000’den fazla müşteri ve 550.000’den fazla tüketiciye hizmet veriyoruz. Bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve firmaların performanslarına katkı sağlamak için Çalışan Yan Hakları, Teşvik ve Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Sodexo İş Başvurusu

Sodexo iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sodexo bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sodexo dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mekanik Teknisyen: Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Teknik operasyon ekibine değer katacak yeni takım arkadaşları arıyor!

 • Meslek Lisesi’nden ya da MYO’dan ilgili bölümlerden mezun veya ilgili bölümler ile ilgili sektör tecrübesine ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Ustalık-Kalfalık Belgesine / Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip
 • Tesislerde kullanılan genel mekanik sistemler (chiller, soğutma kulesi, kazan, eşanjör, klima santrali, fan-coil, ısı pompası, klima çeşitleri, santrfüj pompalar, yangın söndürme sistemleri,vs.) ile ilgili tecrübe ve bilgi sahibi
 • Güncel bakım sistemleri (Periyodik Bakım, Kestirimci Bakım, vs.) ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi
 • Tercihen bir tesisin (ofis, plaza, AVM, otel, hastane, fabrika vb.) Teknik Hizmetler işletme kadrosunda bulunmuş ve tesis yönetimi konusunda bilgi sahibi
 • Tercihen boru tesisatları imalatı ve montajı konusunda tecrübe sahibi
 • Tercihen özellikle elektrik ark kaynağı ve diğer kaynak çeşitleri konusunda uygulama tecrübesine sahip
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uygun, uyumlu
 • Tercihen bilgisayar kullanımı konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamaları (özellikle Excel) bilgisine sahip
 • Tercihen MAXIMO varlık yönetim yazılımı ile ilgili tecrübesi bulunan ya da başka bir varlık yönetimi yazılımı kullanmış olan
 • Tercihen Kazan İşletme Belgesi ve Havuz Operatörü Belgesi sahibi

Temizlik Görevlisi: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak

 • TERCİHEN TECRUBELİ
 • BAY
 • 3 VARDİYA ÇALIŞACAK TEMİZLİK PERSONELİ İHTİYACIMIZ VARDIR.

Aşçı Yardımcısı: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak

 • TERCİHEN TECRUBELİ
 • BAY BAYAN
 • 3 VARDİYA ÇALIŞACAK AŞÇI YARDIMCISI İHTİYACIMIZ VARDIR.
İnsan Kaynakları Elemanı
İşletme Şefi

Sodexo İş Başvuru Formu

Sodexo iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sodexo üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir