Akın Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Akın Tekstil Personel Alımı ve İş İlanlarıAkın Tekstil İş İlanları & Personel Alımları;

Akın Tekstil bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Akın Tekstil tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Akın Tekstil uzman özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl ihracatını daha da artırmıştır.

Akın Tekstil Türkiye’nin lider kumaş üreticisi olarak know-how ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Dikey entegrasyonlu üretim tesisleriyle müşterilerine tam hizmet vermektedir. Aile şirketi olmasına rağmen profesyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiştir. Ayrıca, halka açık bir firmadır. Finansal gücüyle güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

Akın Tekstil İş Başvurusu

Akın Tekstil iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Akın Tekstil bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Akın Tekstil dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası: Yenilikler sunmayı misyon edinen insan kaynakları uygulamalarımızda değer ve farklılık yaratmaya öncelik veriyoruz. Başarımızın asıl mimarları olarak gördüğümüz çalışanlarımız, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik uyguladığımız projelerle uzun vadeli fayda sağlayan kazanımlar yakalıyorlar. Kurumun her kademesinde işlenen güven ve mutluluğu yaşarken kariyer hedeflerinde hızla ilerliyorlar. Kurum kültürümüzde her çalışan ilişkilerin güçlendirildiği, başarıların teşvik edildiği bir ailenin üyesi olarak yüksek performans yakalıyorlar. Çalışanlarımızın motivasyonu, sosyal faaliyetlerle desteklenerek arttırılıyor. Her 10, 15 ve 20. yıllarını tamamlayan Akın Tekstil çalışanlarının ödüllendirildiği personel ödül törenlerimizde yöneticiler, çalışanlar ve eşleri elde edilen başarıları kutlamak için yemekte bir araya geliyorlar.

Modelhane Yöneticisi: TEKSTİL SEKTÖRÜNDE, İPLİK-DOKUMA-TERBİYE VE KONFEKSİYON ÜRETİMİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;

Genel Nitelikler:

 • ERKEK PANTOLON KALIP BİLGİSİ OLAN,
 • DOKUMA KUMAŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ,
 • GERBER SİSTEMİNİ BİLEN MODELHANE YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

Modelist:

 • BAYAN PANTALONU KONUSUNDA UZMAN OLMAK,
 • ÖLÇÜLENDİRME,DİKİŞ.KALIP,PROVA KONULARINDA YETERLİ BİLGİYE SAHİP OLMAK,
 • ÇIKARDIĞI KALIPLARA GÖRE NUMUNELERİ ÜRETTİREBİLMEK,
 • GERBER SİSTEMİNDE AKTİF OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMAK,
 • MODAYLA İLGİLİ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,
 • EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ OLMAK,
  (BAYAN PANTALONU ÜRETEN FİRMALARDA ÇALIŞMIŞ OLMAK)
 • 40 YAŞINI AŞMAMIŞ,
 • PREZANTABL KENDİNE GÜVENİ OLAN , ELEMANLAR ALINACAKTIR.

Desinatör:

 • ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN VEYA,  MESLEK YÜKSEK OKULU TEKSTİL DOKUMA BÖLÜMÜ MEZUNU,
 • DOKUMA KUMAŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ,
 • ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ,
 • 30 YAŞINI AŞMAMIŞ BAY VEYA BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.
KONFEKSİYON KALİTE KONTROL VE DENETİM MÜDÜRÜ
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI

Akın Tekstil İş Başvuru Formu

Akın Tekstil iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Akın Tekstil üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir