Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları Koçtaş İş İlanları & Personel Alımları;

Koçtaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Koçtaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1955 yılından itibaren büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla başladı. Temmuz 1998’de Antalya Topçular ve Aralık 1998’de İzmir Balçova’da açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti. Koçtaş, sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle uluslararası bir satınalma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için, 2000 yılında ev geliştirme sektörünün dünya çapındaki en büyük üç şirketinden biri olan, Kingfisher grubuna bağlı B&Q firması ile ortaklık anlaşması imzaladı. Şubat 2000’de başlayan ortaklıkla; şirketin %50 hissesi Koç Grubu’na, %50 hissesi de B&Q’nun bağlı olduğu Kingfisher Grubu’na verilirken ve şirketin resmi adı da Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. oldu.

Koçtaş İş Başvurusu

Koçtaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Koçtaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Koçtaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Müşteri Danışmanı: Yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarına deneyimsiz ya da 1 yıldan az deneyimli personeller aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunuysan,
 • Mağaza ortamında ilk iş deneyimini yapmaya istekliysen,
 • Öğrenme konusunda yetinmeyi bilmeyip daima öğrenmeye ve gelişmeye açıksan,
 • İletişimine güveniyor ve takım çalışmasına yatkınsan,
 • Satış alanında deneyimsiz ya da 1 yıldan az deneyimli,
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan,
 • Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan.

Mağaza Satış Uzmanı: Ürün bilgisi ve satış deneyimleriyle ekibimize katkıda bulunacak personeller aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Seramik,  banyo-vitrifiye, ısıtma-tesisat, ahşap / İnşaat nalburiye, boya-dekorasyon, alanlarının birinde en az 5-10 yıl satış veya ürün deneyimine sahip
 • Ürün bilgisi ve uzmanlığını çalışanlara ve müşterilere aktarabilecek
 • Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek
Dekoratif Stil Danışmanı
Kategori Planlama Uzmanı
TİCARİ SATIŞ UZMANI
EĞİTİM UZMANI

Koçtaş İş Başvuru Formu

Koçtaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Koçtaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir