Fenerbahçe Spor Kulübü Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Fenerbahçe Spor Kulübü Personel Alımı ve İş İlanlarıFenerbahçe Spor Kulübü İş İlanları & Personel Alımları;

Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Fenerbahçe Spor Kulübü tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1907 yılının bir bahar gününde gene bir maç dönüşü Ziya, Ayetullah ve Necip evlerinde çay içerlerken sönmeyen ideallerini bir kez daha başarmaya yöneldiler. Monarşi rejimi artık gevşemiş ve bu girişim bu kez tutunmuş ve FENERBAHÇE FUTBOL KULÜBÜ bir daha kapatılmamak üzere kurulmuştur. Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün ilk yönetim kurulu şöyledir: Ziya Bey “Başkan”, Ayetullah Bey “Genel Sekreter” ve Necip Bey de “Genel Kaptan ve Veznedar”dır.

Fenerbahçe Spor Kulübü İş Başvurusu

Fenerbahçe Spor Kulübü iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

“Fenerbahçe Spor Kulübü Bayrağının en ulaşılmaz yerlerde dalgalandırmanın, bir görev değil bir zorunluluk olduğunu anlayan” ve “Bir gün daha Fenerbahçeli olarak uyanmaktan haz duyan”,“başarma arzusu yüksek”, “enerjik”, “üstün performans hedefleyen”, “değişime ve gelişime açık” İnsanlardır.

Hedeflerini, her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü ve Şirketleri;

  • İnsana saygı unsurunu temel alan bir yönetim anlayışını oluşturur.
  • Farklılıklara saygılı, fırsat eşitliğini gözeten, Kulüp kaynaklarının verimli kullanıldığı, çağdaş ve iletişime değer veren bir çalışma ortamı yaratır.
  • Gelişmenin ve ileriye gitmenin en önemli kaynağı İnsan kaynaklarıdır. Kuruluş amaçlarına, ortak değerlere sahip çıkıp, hedef ve stratejileri gerçekleştirmek için İnsan Kaynağının geliştirilmesi ve güncellenmesi için çalışmalar yaparlar.
  • Potansiyeli olan idari ve teknik kadroların önceden belirlenmesi, izlenmesi, gerekli eğitim ve gelişim programları ile desteklenerek geleceğin yönetim kademelerine yetiştirilmesi sağlarlar.
  • Potansiyelin iç kaynaklardan sağlanması ve geliştirilmesi için çaba harcarlar.
  • Pozisyon yetkinlikleri belirlenerek çalışanlarının gelişim planları ile bu yetkinliklere ulaşmasını sağlar ve pozisyonların seviyeleri belirlenerek buna göre uygulanacak ücret politikaları belirler.
  • Objektif ve anlaşılır değerlendirme sistemleri oluşturularak başarılı performans belirlenir, maddi, manevi takdir ve tanınma yöntemlerini hayata geçirirler.

Fenerbahçe Spor Kulübü İş Başvuru Formu

Fenerbahçe Spor Kulübü iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Fenerbahçe Spor Kulübü üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

  1. Sayın Başkanım benim oglum da bir futbolcu ama ben ona bir şans verirmesini istiyorum Antalya da oturuyoruz kemer spor da oynuyor onun çabalarının boş çıkması nı istiyorum nereye yazcagımı bilmediğim için buraya yazdım herkes boşuna uğraşma diyo bence bu gençlere bir fırsat verilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir