EMR Fermuar Personel Alımı ve İş İlanları 2018

EMR Fermuar Personel Alımı ve İş İlanları EMR Fermuar İş İlanları & Personel Alımları;

EMR Fermuar bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. EMR Fermuar tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Fermuar ,Tekstil ve Aksesuar faaliyetlerine ilk kez 1986 yıllında başlamış olup,1994 yılında beylikdüzündeki fabrikasında ilk fermuar imalatını gerçekleştirmiştir.

1996 yıllında Hadımköyde kurduğu 10.000 metrekarelik fabrika binasında fermuar üretimini devam ettirmişir. .2005 yılına gelindiğinde ise  kapasite artırımı için gereken ortamı sağlamak üzere kurduğu ikinci fabrika binasıyla 15.000 metrekare kapalı alna ulaşarak üretimini güçlendirmiştir.

250 kişilik profesyonel ve tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyeti için yarışan, yenilikçi, proje üretebilen, eğitimli ve eğitilmeyi seven, takım ruhuna uygun çalışmayı hedef edinmiş kişilerden oluşmuştur.

Fermuar siparişlerini müşterilerimizin yerine başından sonuna kadar takip edebilen planlama kadromuz sizlere aksesuar sıkıntısı yaşatmamayı hedef almıştır.

Sonsuz renk kapasiteli şerit boyahane departmanımızda renkleriniz en hassas şekilde onaylanıp, renk haslıkları testlerinde geçirilerek sizlere ulaştırılır. EMR bünyesindeki 750  renk kapasiteli EMR renk kartelası, sektördeki en fazla renge sahip renk kartelası olması nedeniyle  EMR’yi diğer firmalardan ayırmaktadır.

Elcik tasarım ve çizimlerinde çalışan profesyonel kadromuz , elcik ve aksesuarlarınızı üç boyutlu programlarda çizmekte ve bünyemizdeki CNC pantoğraflarda kalıplarını yapabilmektedir.

EMR Fermuar naylon şeritlerini kendi bünyesinde dokuyup dikebilecek teknoloji de sahiptir. Araştırıcı ve geliştirici bir kadroyla çalışan EMR Fermuar anti bakteriyel fermuar ile su itici fermuarı da yapabildiği ürünleri arasına katmıştır.

Metal Fermuar parkurunda Amerikan Teknolojisi, dokuma parkurunda İsviçre teknolojisi, kürsör boyamada alman teknolojisi kullanan Emr Fermuar yatırımlara ve eğitime verdiği önemle kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır. Bünyemizde kullanılan kimyasal hammaddeler, dünyaca kabul görmüş firmalardan titizlikle seçilmiştir.

EMR Fermuar İş Başvurusu

EMR Fermuar iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki EMR Fermuar bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

EMR Fermuar dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kimyager: Fermuar Fabrikamızda görevlendirmek üzere; aşağıda aranan niteliklere uygun,

Pirinç ve Zamak Alaşımlı ürünlerin kaplanmasında en az 3 yıl mesleki deneyimi bulunan Kimyager aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Kaplama bölümünün sorumluluğunu üstlenebilecek
 • Kaplama banyolarının düzenli şekilde test ve analizlerini yaparak, Üretim Müdürlüğüne raporlayacak
 • Kimyasal Girdi kontrol, üretim proses kontrol ve nihai ürün kontrollerini yapacak
 • Ürün geliştirme konusunda yeterli istek ve deneyime sahip
 • Sorumluluk sahibi
 • Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan

Müşteri Temsilcisi: Markamız çatısı altında bulunan Fermuar, Metal Düğme / Metal Aksesuarlar ve Deri  Aksesuar ürünlerimizin Satış ve Pazarlamasında görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Üniversite mezunu,
 • Tekstil Yan Sanayi Sektöründe ve satış pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli,
 • Temsil yeteneği kuvvetli,azimli,
 • Aktif şekilde araç kullanabilen, araç sorumluluğunu alabilecek,
 • Müşteri ilişkilerinde başarılı prezantable,
 • Aktif şekilde araç kullanabilen, araç sorumluluğunu alabilecek,
 • Bay ve Bayan Müşteri temsilcileri aranmaktadır.
İhracat Sayış Temsilcisi

EMR Fermuar İş Başvuru Formu

EMR Fermuar iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan EMR Fermuar üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir