Emek Boru Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Emek Boru Personel Alımı ve İş İlanlarıEmek Boru İş İlanları & Personel Alımları;

Emek Boru bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Emek Boru tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Spiral kaynaklı çelik boru üretimine 1983 yılında başlayan firmamız, 1990 yılında ise Ceceli Grubu bünyesine katılmıştır. Gelişen müşteri taleplerine bağlı olarak ürün yelpazesini geliştiren Emek Boru, üretim teknolojisine ve insan kaynaklarına yapılan yatırımlarla ürün kalitesini en üst noktaya taşımayı temel ilke edinmiştir.

Emek Boru İş Başvurusu

Emek Boru iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Emek Boru bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Emek Boru dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Müdürü: İşe alım ve kariyer süreçlerinin yönetilmesi, hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirme sisteminin şirket ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmesi, eğitim ihtiyaç ve planlama süreçlerinin yönetilmesi, bordro sürecinin takibi

Genel Nitelikler:

  • Üniversite mezunu
  • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
  • İş Kanunu konusunda deneyimli
  • İnsan Kaynakları fonksiyonlarında (İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, organizasyonel yapılanma, kariyer planlama, performans değerleme sistemlerinin kurulması ) 10 yıl deneyime sahip
  • İnsan Kaynakları alanında yeni trendleri takip eden
  • Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli
  • Süreç geliştirme ve planlama konusunda bilgi sahibi

Emek Boru İş Başvuru Formu

Emek Boru iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Emek Boru üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir