Emko Elektronik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Emko Elektronik Personel Alımı ve İş İlanlarıEmko Elektronik İş İlanları & Personel Alımları;

Emko Elektronik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Emko Elektronik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

EMKO ELEKTRONİK A.Ş. 1986 yılından bu yana Ölçü ve Kontrol Cihazlarının, Sıcaklık sensörlerinin tasarımı, üretimi, pazarlaması, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetlerini yürütmektedir…

Müşteri odaklı yaklaşım ile ürün fonksiyonelliğine ve kalitesine birinci derecede önem verilerek, programlanabilir çok fonksiyonlu proses kontrol cihazlarının, sayıcıların, zaman rölelerinin, termokupl ve termorezistansların; jeneratör kontrol cihazlarının, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazlarının tasarımı, üretimi gerçekleştirilmektedir.

Sunmuş olduğumuz ürün çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz ile; tekstil, gıda, cam, otomotiv, kimya, demir-çelik, makine imalatı, enerji ve diğer sektörlerin otomasyon ve proses kontrol malzemeleri ve hizmetleri konularında gereksinimlerine cevap vermektedir.

TS ISO EN 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan firmamızda yönetim tarafından yayınlanmış olan kalite politikası ve prosedürler ile; tasarım-üretim-servis faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanabilmesi garanti altına alınmıştır. Aynı zamanda, yeni tasarım ürünlere firmamız bünyesindeki test laborotuvarında EMI, ESD, EFT, PQF, Surge, LVD ve Çevre şartları testleri uygulanarak; “CE markası” kapsamındaki direktiflere uygun kontrol cihazlarının tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda profesyonel deneyim edinilen tasarım konuları:

– Endüstriyel standartlara uygun proses ölçü ve kontrol cihazları,

– Sıcaklık, basınç, ağırlık, debi, seviye, hız, adet, zaman, gerilim, akım vb. proses parametrelerinin ölçülmesi, dönüştürülmesi ve kontrol edilmesi,

– Sıcaklık sensörleri, termokupl ve termorezistanslar,

– Jeneratör koruma ve kontrol cihazları, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazları.

Güler yüzlü ve samimi personelleri ile Müşteri Destek Servisimiz, müşterimize satış öncesi tatmin edici ve doğru teknik bilgi sunmakta, en uygun ürün seçimi nin yapılmasına yardımcı olmakta ve siparişlerin izleyicisi, takipçisi olarak gününde ve doğru sevkiyat sağlamaktadır. Aynı zamanda, yetkili bayi ve servis ağımız sayesinde hızlı, güvenilir enformasyon sağlayarak müşteri memnuniyetini, her yerde ve her koşulda gerçekleştirir.

Emko Elektronik İş Başvurusu

Emko Elektronik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Emko Elektronik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Emko Elektronik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Bilgi İşlem Uzmanı: Bilgi İşlem Uzmanı’nın görev yeri Bilgi İşlem Departmanımızdır. İş tanımı, görev ve sorumlulukları, ISO9001 kalite güvence sistemimizdeki prosedür ve talimatlarda tarif edilmiştir.

Genel Nitelikler:

-Üniversitelerin Bilgisayar Teknolojileri ve programlama önlisans veya lisans bölümlerinden mezun,
-Bilgi işlem teknolojisi bilgilerine iyi derecede hakim ( Windows işletim sistemleri, Ms Office programları,Pc donanım),
-Büyük kapasiteli network (Wan, Lan, Yönetilebilir Switch, Access Point, Firewall vb) ve sunucu (server) yapılandırma ve yönetimleri
konusunda tecrübeli,
-Tercihen ERP programlama ve aktivasyon süreçlerinde bulunmuş,
-Web yazılımları ve güncellemeleri konusunda tecrübeli,
– Windows Server 2012 Active Directory, Group Policy ve Sql Server Veritabanı yönetimini yapabilen,
– SQL , PL/SQL programlama dilini bilen,
-Yedekleme konusunda bilgi sahibi,
– Kullanıcılara; Donanım, Yazıcı, Network, İşletim Sistemleri, Office ve Yazılım sorunlarına destek verecek ve çözüm üretebilecek,
-Bilgisayar Envanter ve Lisans takibi yapabilecek,
– Antivirus Server yazılımlarını bilen,
-Analitik ve hedef odaklı, öğrenmeye açık, gelişime ve değişime önem veren,
-Düzenli olarak raporlama becerisine sahip,
-İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş olan,
-Orta seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,
-Askerliğini tamamlamış.

Satış Mühendisi: Isıtma sektöründe Lider firmamızın Satış ve Pazarlama Bölümünde yetiştirilmek üzere , aşağıdaki niteliklerde Satış personeli alınacaktır.

Genel Nitelikler:

 • Üniversite Mezunu, ( Tercihen Makine Mühendisi )
 • Satış alanında yetiştirilmek üzere,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Disiplinli ve sistemli çalışan,
 • Analitik düşünebilen, planlı,
 • İletişimi güçlü, satış odaklı, girişken ve takipçi,
 • MS Office programlarına hâkim,
 • Gelişmeye ve yeniliğe açık,
 • Şirket çalışma sistemini ve görevini her zaman ön planda tutacak,
 • Motivasyonu yüksek,
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Askerlik görevini yapmış, en az 2-3 yıl tecilli.
Arge Merkezi Yardımcı ve ERP Veri Giriş Personeli

Emko Elektronik İş Başvuru Formu

Emko Elektronik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Emko Elektronik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir