Emarc – Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Emarc - Çelik Personel Alımı ve İş İlanlarıEmarc – Çelik İş İlanları & Personel Alımları;

Emarc – Çelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Emarc – Çelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1998 yılında İtalyan Emarc Spa ve Beyçelik Holding ortaklığı ile kurulan Emarc-Çelik, 2015 yılında Beyçelik Holding’in Emarc Spa hisselerini satın almasıyla yüzde yüz Türk şirketi olup; 2016 yılında da İspanyol Gestamp şirketi ile ortaklık sağlayarak üretim hayatına Çelikform Gestamp Otomotiv A.Ş. olarak devam etmektedir. Oto Yan Sanayi’de her türlü standart ve yüksek dayanımlı sac ile birlikte boru ve alüminyum şekillendirme yapmaktadır. Organize Sanayi Bölgesi’nde 7.500 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren Çelikform Gestamp Otomotiv A.Ş. ISO/TS-16949 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ne sahiptir.

Geniş bir yan sanayi parkına sahip olan Çelikform Gestamp Otomotiv yan sanayilerden temin edilen yarı mamüller, dilinmiş ve boylanmış saclar üretim proseslerinin hammaddesini oluşturmaktadır. En düşük mukavemeti sacdan en yüksek mukavemetli saca kadar çok geniş bir yelpazede sac şekillendirme konusunda hizmet veren firmada ana prosesler; profil çekme, gerilim altında çok eksenli şekil verme, pres ile soğuk şekillendirme ve montajdır.

Emarc – Çelik İş Başvurusu

Emarc – Çelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Emarc – Çelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Emarc – Çelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

1-) Kalite Politikamız;

Çelikform Gestamp olarak, sürdürülebilir ekonomik ve sosyal alanlarımızı koruyarak müşteri odaklılığımızla ve ürün kalitemizle en tanınmış otomotiv tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.“Sıfır hata” stratejimizin uygulanmasına ilave olarak, rakiplerimiz arasında kalite perspektifinde “lider” olmak için ürünlerimizi, süreç ve sistemlerimizdeki verimliliği sürekli iyileştirme yolu ile ve kalite felsefesi doğrultusunda takım ruhu içerisinde sürdürmeyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın tüm yetkinliklerini arttırarak ve çalışan memnuniyetini sağlayarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemekteyiz.Örnek şirket olarak ürünlerimiz, çalışanlarımız, çevremiz ve aksiyonlarımızdan etkilenen herkesin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Şirket politika çizgimizde topluma aşağıdaki değerleri taahhüt ederiz:

– Müşteri merkezli iş yürütme

– İlerleme yolu ile yenilik

– Zaman içindeki kalıcılığın sağlanması için sürdürülebilirlik.

– Başarının mimarı insan

2-) Çevre Politikamız;

Toplum ve paydaşlarımızla iletişim içerisinde, organizasyonu tanımlı, çevreyle ilgili yasal ve diğer şartlara uygun, çevre sorumluluk bilinciyle, mümkün olan en iyi teknolojileri de kullanarak, proseslerimizin çevre etkilerini kontrol altında tutup kirlenmeyi önleyen ve sürekli gelişen sistemimizle, çevre korumayı ürün kalitesi ve ekonomisi ile eşdeğer uygularız.3-) Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız;

Çelikform Gestamp İnsan Kaynakları Politikalarına paralel olarak; işyerlerimizde endüstriyel risklere maruz kalan her bireyi; iş kazaları ve meslek hastalıklarından korumayı hedefleriz.Bu alandaki tüm ulusal yasal ve diğer yükümlülüklerimizi karşılarken; performansımızı sürekli iyileştirmek için;

(1) İş kazalarını ve meslek hastalıklarını, bu sonuçlar ortaya çıkmadan önlemeyi,

(2) Çalışanlarımızı, müteahhitlerimizi, alt işverenlerimizi, ziyaretçilerimizi ve stajyer öğrencilerimizi eğitip, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki duyarlılığı arttırmayı ve ortak bir kültür yaratmayı,Eğitim, planlama, denetleme ve gözden geçirme etkinlikleri ile;

(3) Proaktif etkinlikleri, üst yönetimimizin ve çalışanlarımızın doğrudan ve ortak sorumluluğu olarak benimsemeyi,

(4) İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına insan kaynaklarımızın her düzeyde katılımını sağlamayı,

(5) Politikamızın uygulanmasını sağlamak amacıyla eğitim, tanıma / takdir, hedef belirleme, izleme ve gözden geçirme süreçlerini etkin olarak kullanmayı,Hedeflerimize ulaşmak için iş sağlığı ve iş güvenliği konusundaki etkinliklere zamanında destek vermeyi, taahhüt ederiz.

4-) Laboratuvar Politikamız;

Laboratuvarlarımızda gerçekleştirilen ölçüm, kontrol, test, doğrulama ve kalibrasyon işlemlerinde, müşteri istekleri doğrultusunda, mesleki ve teknik uygulama esasları çerçevesinde, izlenebilirliği sağlanmış cihazlar kullanılarak, ulusal ve uluslararası standartlara göre uyumlu, güvenilirliği sürekli sağlanan sonuçlar sunarız. Güvenilir sonuçlar verebilmek için kalite yönetim sistemi esaslarını etkin bir şekilde uygular, yeni güncel yönetmelik ve standartlara uyum sağlarız.Laboratuvar standartlarının şartlarını bilen ve uygulayan , dokümantasyonu doğru kullanan , uzman ve güvenilir personel ile hizmet veririz.

5-) WCM Politikamız;

WCM metodolojisini firma içinde bir kültür haline getirmek, İş güvenliği, kalite, maliyet, teslimat ve çevre konularına odaklanarak, firmamızın rekabet gücünü sistematik biçimde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek. Sıfır iş ve çevre kazası, sıfır kalite hatası ve sıfır kayıp ile üretimimizi sürdürebilmek.

6-) Bilgi Güvenliği Politikamız;

Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü kapsamında mevcut ve oluşturulacak tüm faaliyetlere ilişkin bilgilerin güvenliğini sağlamayı, İş sürekliliğini en az kesinti ile sağlamayı, Şirkete ait ve korumakla yükümlü olduğu üçüncü taraflara ait tüm bilgilerin gizliliğini temin etmeyi, iş süreçleri ve hizmetlerin sürdürülmesinde kullanılan her türlü fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının Gizlilik, Bütünlük ve Erişebilirlik kriterleri doğrultusunda korunmasını hedefler.

Kaynak/Montaj Operatörü: Kaynak / Montaj Operatörü  olarak görev alacak;

  • Meslek Lisesi / Çıraklık Eğitim Merkezi Elektrik, Makine, Metal İşleri bölümünden mezun
  • Vardiyalı Olarak Çalışabilecek
  • Ekip çalışmasına Yatkın
  • Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek,
  • Askerlik Görevini Tamamlamış,
  • 35 Yaşını Aşmamış,
  • Bay
Gazaltı Kaynak Operatörü
Satınalma Mühendisi

Emarc – Çelik İş Başvuru Formu

Emarc – Çelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Emarc – Çelik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir