Divan Otel Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Divan Otel Personel Alımı ve İş İlanlarıDivan Otel İş İlanları & Personel Alımları;

Divan Otel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Divan Otel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan Otel İş Başvurusu

Divan Otel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Divan Otel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Divan Otel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Garson: Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Pendik ‘te hizmet veren 5 yıldızlı Divan İstanbul Asia Oteli için Yiyecek ve İçecek birimlerinde çalışacak Garson aranmaktadır.

 •  Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 • Micros kasa sistemini kullanabilen,
 • Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan,
 • Stres yönetimi konusunda başarılı ve çözüm odaklı,
 • Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün,
 • Misafir memnuniyeti odaklı çalışan adayların başvurularını bekliyoruz.

Kat Hizmetleri Görevlisi: Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Pendik‘te hizmet veren 5 yıldızlı Divan İstanbul Asia Oteli için Housekeeping  birimlerinde çalışacak  Kat Hizmetleri Temizlik Elemanı  aranmaktadır.

 • Benzer pozisyonlarda deneyim sahibi,
 • Bedenen çalışmasına engel olmayan,
 • 45 yaşını aşmamış,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli,
 • Detaylara özen gösteren,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilir Adayların başvurularını bekliyoruz.
Bulaşıkhane Elemanı
GENEL NİTELİKLER Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel’inde görevlendirmek üzere ”Bulaşıkhane Elemanı (Steward)” takım arkadaşları arıyoruz. Benzer pozisyonda deneyim sahibi olan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik Hijyenine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Temizlik Görevlisi
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Residence G Plus’da çalışacak ”Temizlik Görevlisi” takım arkadaşları arıyoruz.

İŞ TANIMI: Divan Residence G Plus’da temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesine görevli olacaktır.

Genel Nitelikler: Tercihen benzer işlerde minimum 2 yıl deneyim sahibi, Bedenen çalışmasına sakıncası olmayan, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.

Divan Otel İş Başvuru Formu

Divan Otel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Divan Otel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir