Çağ Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çağ Çelik Personel Alımı ve İş İlanlarıÇağ Çelik İş İlanları & Personel Alımları;

Çağ Çelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Çağ Çelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

ÇAĞ ÇELİK A.Ş., 1978 yılında kurulmuş, üretimine nervürlü Demir-Çelik ürünleri ile başlamış ve değişen pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini zaman içerisinde arttırarak, Demir-Çelik üretiminde en son teknolojik olanakları titizlikle takip edip üretim artışı ve kalite sağlayan yenileme ve otomasyon yatırımlarını tamamlamıştır.

2001 yılında Batı Karadeniz bölgesinin en büyük atık arıtma tesisini kurup çevreye saygılı üretimin duyarlılığını sergileyerek Çevre beratı ödülüne layık görülmüştür. Yine çevre duyarlılığımıza bağlı olarak, kuzey bölgemizde ilk olan doğalgaz ile çalışan tav fırını devreye alınmıştır.

Firmamız 90’lı yıllarda alınan TSE kalite uygunluk ve imalata yeterlilik belgesi, altyapısını 2000’li yıllarda tamamladığı ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi sertifikası ve 2006 yılında alınan CE markası ile sektördeki kalite anlayışı ve uzmanlığını belgelendirmiştir.

Bugün 50.000 m² kapalı alanda, 500.000 ton /yıl kapasite ile sürdürmekte olduğumuz üretimin %80’ini 120’nin üzerinde ülkeye ihraç ederek, ülke ekonomisine yaptığımız katkının ve 350’den fazla personel istihdam ederek işsizliğin en büyük sorun olduğu ülkemizde iş olanağı sağlamanın vicdani rahatlığını ve onurunu yaşıyoruz. Yöneticilerimiz, Mühendislerimiz, memurlarımız, teknik personelimiz ve kalifiye işçilerimiz ile uzmanlık ve deneyimimizi birleştirerek yüksek kaliteli ürünleri ürettik. Yaptıklarımız referanslarımız, referanslarımız aynamız oldu. Biz bir ekibiz; Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Bugün dünden  daha güçlüyüz, bugün daha çok proje üretiyoruz. Çünkü yarınlar bugünün çalışmaları ile ayakta olacak. Bunu biliyoruz, çalışıyoruz ve zamanla yarışıyoruz.

Çağ Çelik İş Başvurusu

Çağ Çelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Çağ Çelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Çağ Çelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Muhasebe Elemanı: Grup şirketlerimiz MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ELEMAN ALINACAKTIR.

Genel Nitelikler:

 • B sınıfı ehliyete sahip
 • Muhasebe programı kullanabilen
 • Stok, fatura, irsaliye işlemlerine hakim
 • Askerlik görevini tamamlamış
 • Hafızası ve dikkati iyi
 • İnsan İlişkileri iyi

Satış Danışmanı: 1978 yılında kurulan , sıcak haddelenmiş profil,soğuk çekilmiş çelik ,tel ve çivi ürünlerinin imalatı faaliyetinde bulunan firmamıza “SATIŞ DANIŞMANI” aramaktayız.

 •  Üniversitelerin Metalürji/Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 •  İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi kuvvetli,ekip çalışmasına yatkın,
 •  Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,
 •  Departman : Satış (Soğuk çekme mamüller)
 •  Soğuk mamüller konusunda 3 yıl deneyimli

Çağ Çelik İş Başvuru Formu

Çağ Çelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Çağ Çelik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir