Brillant Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Brillant Personel Alımı ve İş İlanlarıBrillant İş İlanları & Personel Alımları;

Brillant bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Brillant tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kuruluşundan günümüze geçen kısa bir süreç içinde, Türk ev tekstili ve perde sektörünün dinamik şirketlerinden biri haline gelen Eymes Tekstil A.Ş.; hızlı gelişimi, güçlü ve deneyimli pazarlama ekibi, dağıtım ve iletişimdeki profesyonel kadro bütünlüğü eşliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüzde Eymes Tekstil A.Ş.; Brillant eşliğinde hizmet veren sayısız mağazalar zinciri ile sektörde ayrıcalıklı bir marka olmanın yanı sıra, üründe yenilikleri ve pazarı çeşitlendiren global ve aktif bir firmayı da de ifade etmektedir.

Eymes Tekstil A.Ş.’nin bu sorumluluk bilinci ile pazara sunduğu ürün çeşitliliğin yanı sıra en belirgin özelliği; belli aşamalarla bu ürünleri ve koleksiyonları Türkiye’nin hemen her kentindeki müşterilerinin ayağına kadar götürebilme ayrıcalığı, yüksek performansı ve profesyonel hizmet anlayışının sürekliliği olarak göze çarpar ve dikkat çeker…

Günümüzde Brilant Perde ve Zebra Perde koleksiyonlarının yanı sıra; Brillant Halı, Brillant Yatak Örtüsü, Brillant Battaniye, Brillant Çeyiz Seti, Brillant Banyo Paspası ve ev tekstili alanındaki üretimi ile öne çıkan Eymes Tekstil A.Ş.; 10.yılını tamamladığı günümüzdeki etkin süreçte, ev tekstilinde yeni ürün çeşitliliğine ilişkin özgün çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Brillant İş Başvurusu

Brillant iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Brillant bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Brillant dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İhracat Satış Temsilcileri: Ev tekstili konusunda faaliyet gösteren fabrikaminiz İhracat Departmanında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:

  • Ev tekstili, Tül-perde ve halı satışı konusunda tecrübeli,
  • İhracat Müşteri Temsilciliği yapabilecek,
  • Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen,
  • Ürün ve kalite bilgisi olan,
  • Seyahat engeli bulunmayan,
  • Askerliğini tamamlamış,
  • Sigara kullanmayan, BAY İhracat Satış Temsilcileri aranmaktadır.

Mağaza Yöneticisi:

•Ev Tekstili ve Perde sektöründe faaliyet gösteren Marka Mağazacılık yapmış firmalarda 5 yıl deneyimli ,
•Mağazadaki ürün ve personel yönetimini sağlayacak,
•Satış, operasyon, performans ve karlılık hedefli yönetim tarzını yürütecek ,
•Müşteri memnuniyetini esas alacak ,
•Kasa sorumluluğunu alabilecek ,
•Ms Office programlarına ve Raporlama konularına hakım ,
•Üniversite mezunu

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi Asistanı

Brillant İş Başvuru Formu

Brillant iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Brillant üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir