Ankara ASKİ Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ankara ASKİ Personel Alımı ve İş İlanları Ankara ASKİ İş İlanları & Personel Alımları;

Ankara ASKİ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ankara ASKİ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

VİZYONUMUZ: Hayat kaynağını yaşatan kurum olmak.

MİSYONUMUZ: Kaliteli ve temiz içmesuyunu sunan, su kaynaklarını en iyi şekilde koruyan, kullanılmış suların doğaya faydalı dönüşümünü sağlayan ve kurumsal gelişimde modern yönetim anlayışını benimseyen bir kurum olmak.

DEĞERLERİMİZ

– İnsana ve Çevreye Saygı
– Kurumsal Gelişim
– Sürekli ve Kaliteli Yönetim
– Farkındalık ve Sorumluluk Duygusu
– Ögüten ve Oto Kontrol
– SüreçYönetimi ve Ekip Çalışması

İLKELERİMİZ
– Vatandaş odaklı hizmet anlayışı esastır.
– Uluslararası kalite yönetim sistemleri benimsenecektir.
– Hizmet anlayışı ve sunumunda süreklilik sağlanacaktır.
– Süreç yönetimi ve ekip çalışması etkin kılınacaktır.
– Abonelerimize güler yüzlü ve saygılı olunacaktır
– Kaliteli ve sağlıklı içme suyu sağlanacaktır.
– Doğaya faydalı geri dönüşü sağlanacaktır.
– Yaşanabilir bir çevre için çalışılacaktır.
– Hukuka uygun karar alma ve uygulama süreçleri oluşturulacaktır.
– Paydaşarla etkin işirliği gelişirilecektir.
– Şeffaflı ve hesap verilebilirlik yaygılaşacaktır.
– Açık kapı politikası uygulanacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

– Kurumsal gelişim sürecini tamamlamış, toplam kalite ilkelerini benimsemiş, teknolojiyi en üst düzeyde kullanmayı esas almış, müşteri memnuniyetini sağlayarak, toplumsal saygınlığını ve itibarını en üst düzeyde sağlamış bir kurum olmak
– Yaşam kaynağı olan suyu ve su hizmetlerini; Ankara halkının ihtiyaçlarına en uygun düzeyde cevap verebilecek şekilde kesintisiz, sağlıklı ve ekonomik biçimde yönetmek.
– Su konusunda toplumsal ve bireysel bilgi ve bilinç düzeyinin yükseltilmesini sağlamak.

Ankara ASKİ İş Başvurusu

Ankara ASKİ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ankara ASKİ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ankara ASKİ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ASKİ, çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  ASKİ çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar ASKİ web adresi olan http://www.adana-aski.gov.tr/web/default.aspx sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda ASKİ iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İlçe İletişim Bilgileri: Bölge Müdürlüğü ve Tahsilat Şubelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirisiniz.

Ankara ASKİ İş Başvuru Formu

Ankara ASKİ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ankara ASKİ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir