Avrasya Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Avrasya Hospital Personel Alımı ve İş İlanlarıAvrasya Hospital İş İlanları & Personel Alımları;

Avrasya Hospital bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Avrasya Hospital tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen ve ‘’Hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli değildir’’ ilkesi ile çalışan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa ile kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmaya hazırlanıyor…

İnsanların hayatına dokunarak, onları önemsediğimizi göstermekle yola çıktığımız ilk günden bu yana geliştik, yaygınlaştık ve Türkiye’nin önemli referans hastanelerinden biri olduk.

Yaşam kalitenizi yükseltecek, her adımın şifa verecek, her dokunuşun, sağlıklı bir nefes kadar yakınınızda olmasını hedefliyoruz.

Bu felsefeyle yola çıkarak hiç durmadan çalışıyoruz. Sürekli yenilik için ileri teknolojimizi ve yaratıcılığımızı harmanlıyor, bilimle beslenen yeni fikirlerimizi sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kullanıyoruz.

Şimdi ise, değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışımızı, dünya ile rekabet edecek modern mimarisi ile Zeytinburnu Şubesinden sonra Küçükköy Gaziosmanpaşa’ya taşıyoruz.

Avrasya Hospital İş Başvurusu

Avrasya Hospital iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Avrasya Hospital bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Avrasya Hospital dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hasta Bakım Ve Temizlik Elemanı: Avrasya Hastanesi misyon, vizyon ve değerleri doğrultusunda çalıştığı birimde 24 saat sürekli aynı kalitede hizmet verilmesini sağlamak. Bağlı bulunduğu idari ve/veya fonksiyonel yöneticinin görevlendirdiği alanlarda Hasta bakım ve Temizlik işlevlerini yerine getirmek.

Genel Nitelikler:

Avrasya Hastanesinde değerlendirilmek üzere;

 • En Az ilkokul veya lise mezunu,
 • Hasta bakımı ve Temizlik konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek,
 • Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
 • Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) “Hasta Bakım ve Temizlik Elemanı” aranmaktadır.

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi: Avrasya Hastanesi misyon, vizyon ve değerleri doğrultusunda çalıştığı birimde 24 saat sürekli aynı kalitede hizmet verilmesini sağlamak, güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek hemşirelik hizmetlerinin kalite standartlarını yasalara uygun olarak verimlilik esasına göre planlamak, organize etmek, denetlemek, yönetmek ve sürekli gelişimine katkı sağlamak..

Genel Nitelikler:

 • Liselerin veya Üniversitelerin Hemşirelik bölümünden mezun,
 • Branşıyla ilgili en az 1 yıl deneyimli,
 • Mesleki/teknik alanda yenilikleri takip eden, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Etkin iletişim ve empati kurabilen,
 • Hasta memnuniyetine ve güvenliğine önem veren,
 • Ekip çalışmasına yatkın, kendini ve çalışma arkadaşlarını motive edebilen,
 • Enerjisi yüksek ve mesleğini severek yapan, ” Yeni doğan Yoğun Bakım Hemşiresi” aramaktayız.
Hasta Kabul Ve Vezne Elemanı
Hemşire
Muhasebe Görevlisi
Sosyal Medya Uzmanı
Garson

Avrasya Hospital İş Başvuru Formu

Avrasya Hospital iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Avrasya Hospital üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

 1. Merhabalar iyi çalışmalar özel avrupa şafak hastanesi kafeteryasında 6 sene garsonluk tezgahtarlik kasiyerlik personel şefliği yaptim kafeterya bölümünüzde çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir