Yalçın Ağaoğlu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yalçın Ağaoğlu Personel Alımı ve İş İlanlarıYalçın Ağaoğlu İş İlanları & Personel Alımları;

Yalçın Ağaoğlu bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Yalçın Ağaoğlu tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında endüstrinin tüm alanlarında ihtiyaç duyulan, teknik temizleme, bakım kimyasalları ve koruyucu yağlama maddeleri konusunda faaliyetini gösteren şirketimiz 1990’lı yılların başından bugüne müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışlarını gerçekleştirmektedir.

Yalçın Ağaoğlu İş Başvurusu

Yalçın Ağaoğlu iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Yalçın Ağaoğlu bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Yalçın Ağaoğlu dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı:   34 yıllık  ticari kariyerinde kimya sektörüne lider sanayi kuruluşları kazandırmış Yalçın Ağaoğlu tarafından kurulan holdingimiz bünyesindeki şirketimizde görevlendirilmek üzere, KONSANTRE ENDÜSTRİYEL KİMYASAL MADDELERİN ve MADENİ YAĞLARIN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEK, SATIŞ DANIŞMANLARI alınacaktır. Pozisyon ile ilgili görev tanımına uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

Genel Nitelikler:

.         Üniversitelerin Mühendislik  fakütelerinden mezun , tercihen Makine Mühendisi
·         Kurumsal bir kimlik altında özgürce çalışmak isteyen,
·         Bireysel çalışma ve iç disiplini sağlama konusunda motivasyonu yüksek,
·         İstikrarlı satış performansı ile ekibine örnek olabilecek,
·         Şirketin Prensipleri doğrultusunda çalışacak,
·         Tercihen 25 yaş üzeri Bay/Bayan, (baylarda askerlik ilişiği olmayan)
·         Kariyer hedefi olan,
·         İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek,
·         Sürekli gelişime açık olan,

Yalçın Ağaoğlu İş Başvuru Formu

Yalçın Ağaoğlu iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Yalçın Ağaoğlu üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir