Turkuaz Petrol Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Turkuaz Petrol Personel Alımı ve İş İlanları Turkuaz Petrol İş İlanları & Personel Alımları;

Turkuaz Petrol bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Turkuaz Petrol tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Zulfikarlar Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş., özel ve kamu sektörü kuruluşlarının ve nihai tüketicilerin gereksinimleri nedeniyle, petrol ve petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve ülkenin çeşitli yerlerinde dağıtım ve stok ağları oluşturup pazarlamasını yapmak ve akaryakıt sektörünün saygın, önde gelen  dağıtıcı firmalarından biri olmak amacıyla, 1994 yılında kurulmuş, süregelen yıllarda bu vizyon doğrultusunda gerekli çalışmalarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş. 350’ye yakın istasyon sayısı, 4 akaryakıt terminali, 7 bölge temsilciliği, 10 ikmal noktası, 200’ü aşkın personeli ve her gün genişleyen satış ve pazarlama ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

2001 yılında yaşanan yönetim değişikliği ile başlayan değişim çalışmalarını ilk günkü kararlılıkla devam ettiren Turkuaz Petrol, bu çerçevede müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerinin istekleriyle daha yakından ilgilenen deneyimli bir satış, pazarlama ve lojistik kadrosu oluşturmuştur.

Turkuaz Petrol, istasyonların belirlenen görünüm standartlarına göre yeniden düzenlenmesini amaçlayan ” Yeni Kurumsal Kimlik Projesi ” ile 200’e yakın istasyonun kurumsal kimlik, teknoloji ve altyapı revizyonunu tamamlayarak, akaryakıt istasyonlarını ziyaret eden müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern istasyonlar haline getirmiş ve yeni istasyonları da bu vizyon doğrultusunda kurmaya devam etmektedir.

Turkuaz Petrol; yasalar ve toplum nazarında sahip olduğu saygın konumunu koruyarak, yenilikçi bakış açısını faaliyetlerine yansıtıp, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda, hukuka, yasalara, çevreye, insana saygılı ve şeffaf bir biçimde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Turkuaz Petrol, son yıllarda, akaryakıt sektöründe en fazla büyümeyi hedefleyen ve kaydeden dağıtım şirketlerinden biri olmuştur.

Turkuaz Petrol İş Başvurusu

Turkuaz Petrol iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Turkuaz Petrol bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Turkuaz Petrol dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İç Denetim Uzmanı: Holdingimiz bünyesinde görev alacak ‘İç Denetim Uzmanı’ arayışımız bulunmaktadır.

 • Şirketin iş süreçlerinin, ilgili idari, finansal ve operasyonel kurum içi prosedürler ile yasal mevzuat ve düzenlemelere uygun şekilde yürütülüp yürütülmediğine dair denetimleri gerçekleştirmek,
 • Denetim alanları kapsamında iç kontrol sisteminin yeterliliği, etkinliği ve işleyişiyle ilgili olarak bilgi sağlanmak, değerlendirmeleri yapmak ve önerilerde bulunmak,
 • Denetim bulgularını raporlamak ve iyileştirme önerileri geliştirmek,
 • Denetim izleme faaliyetlerini gerçekleştirmek ve gerekli aksiyonların alınıp alınmadığını kontrol ederek raporlamak,
 • Talep edilen konularda inceleme, soruşturma ve araştırmaları yapmak ve raporlamak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,
 • İç denetim alanında minimum 4 yıl tecrübeye sahip,
 • Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde deneyimi olan,
 • Tercihen Holding veya birden fazla grup yapılanmaları olan şirketlerde görev almış,
 • Uluslararası iç denetim standartları ve uygulamaları konusunda bilgili,
 • Tercihen SMMM veya CIA sertifikalarına sahip,
 • Raporlama, sunum becerileri ve iş takip yeteneği gelişmiş,
 • Detaylara önem veren, analitik ve sonuç odaklı çalışabilen,
 • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
 • Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen,
 • Tercihen SAP programını kullanabilen,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

Saha Müdürü:

Sorumluluğunda bulunan bayi yönetimi, yeni bayiliklerin oluşumu, endüstriyel müşterilere toptan akaryakıt satışı ve Turkuaz Petrol’ün kurumsal kimlik faaliyetlerinin yürütümü ile ilgili ana sorumlukların yerine getirilmesinde aktif olarak rol oynayacak ve Türkiye Satış Müdürü’ne raporlama yapacak.

Genel Nitelikler:

*Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun,
*Satış ve Pazarlama konusunda en az 5 yıllık saha tecrübesi olan,
*Bayi yönetimi ve saha uygulamalarına hakim,
*MS Office programlarına hakim ve raporlama becerisi gelişmiş,
*B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan,
*Müşteri ilişkilerinde ikna becerisi yüksek,
*Seyahat engeli olmayan,
*Bay

Turkuaz Petrol İş Başvuru Formu

Turkuaz Petrol iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Turkuaz Petrol üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir