TSKB Personel Alımı ve İş İlanları 2019

TSKB Personel Alımı ve İş İlanlarıTSKB İş İlanları & Personel Alımları;

TSKB bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. TSKB tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

TSKB 1950 yılında, Dünya Bankası, T.C. Merkez Bankası desteği ve ticari bankaların pay sahipliği ile Türkiye’nin ilk özel kalkınma ve yatırım bankası olarak İstanbul’da kuruldu. Banka kurulduğu günden bu yana, derin bilgi birikimi ve müşterilerine geniş yelpazede sunduğu kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve danışmanlık alanlarındaki hizmetleri ile Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine destek veriyor. Gayrimenkul ve sürdürülebilirlik alanlarında çözümler sunan finansal iştirakleri ile de müşterilerinin yatırımlarına değer katmaya devam ediyor.

TSKB, kurulduğu günden beri, uluslarüstü finans kurumları, uluslararası kalkınma ajansları, dünya çapında bankalar ve finans kuruluşları ile geliştirdiği iş ortaklıkları kapsamında, nitelikli ve temalı global fonları Türk iş dünyasının yatırımları ile buluşturuyor. Kurumsal krediler ve proje finansmanı başta olmak üzere, geniş yelpazede kredi seçenekleriyle, farklı sektörlerdeki sürdürülebilir yatırım projelerine özel yapılandırılmış finansman desteği sağlıyor. Diğer yandan etkin bir yatırım bankası olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına özgü tasarladığı hizmetleri ile uluslararası standartlarda yatırım bankacılığı deneyimi sunuyor.

TSKB İş Başvurusu

TSKB iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki TSKB bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

TSKB dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

TSKB Ailesine katılmak isteyen profesyonellerden beklenen genel nitelikler:

  • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olan
  • Tercihen Finans alanında yüksek lisans yapmış
  • Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan
  • Konusunda tecrübe sahibi
  • Pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip olan
  • MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen
  • Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip

TSKB İş Başvuru Formu

TSKB iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan TSKB üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir