Temel Conta Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Temel Conta Personel Alımı ve İş İlanlarıTemel Conta İş İlanları & Personel Alımları;

Temel Conta bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Temel Conta tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1950 yılında kurulan TEMEL CONTA, 1974 yılında TEMEL markası altında üretim yapmaya başlamıştır. Temel Conta, başlangıçta kauçuk, kompozit ve sıkıştırılmış conta malzemeleri üretti. Sonrasında, Silindir Kafa Conta, Manifold/Egzost contalar ve kauçuk mantar metal ve çok katmanlı çelik contalar Temel Conta üretim hattına eklenmiştir.

Bugün Temel Conta, sektörde en iyi profesyoneller tarafından işletilen iki ayrı fabrikada geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.

Temel Conta için öncelik müşterilerine en yüksek kalitede nihai ürün ve servisi sunmaktır.  Bu, üstün hammadde hazırlama ve seçme ile başlayan bir prosestir. Felsefemiz, hammaddenin en iyisi ile başlar ve bizden ürün satın almadıkça kullandığınız motorun güvenliğinden emin olamazsınız. Müşterilerimizin büyük bir ciddiyetle saygınlığını kazanırız. Ürün geliştirme ve üretim sürecine en son teknolojik gelişmeleri dahil eder ve her zaman kalite kontrolde en iyiyi garanti ederiz.

Temel Conta İş Başvurusu

Temel Conta iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Temel Conta bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Temel Conta dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Temsilcileri:

 • Pazarlama ve Satış Müdürü tarafından kendisine verilen iç piyasa satış bütçesi, performans ve davranış hedeflerini ticari koşullarımıza uygun olarak gerçekleştirmek.
 • Sektörel piyasada son kullanıcı olarak adlandırılan; yedek parça satıcıları, yetkili/özel servislerle tamir bakım ustalarına yönelik periyodik ziyaretler ve seyahatler planlamak bunları hayata geçirmek suretiyle talep yaratmak, talepleri bayi üzerinden faturalandırmak.
 • Firmaya ait geniş ürün yelpazesini ve üretim proseslerini göz önünde bulundurarak, eski ve yeni müsterilerimize yönelik sürekli çapraz satış imkanlarını araştırmak.
 • Bayilerden tahsilatları, firmanın ticari koşullarına uygun vadede yapmak ve zamanında firmaya aktarmak.
 • Bayilik sistemini sürekli gözden geçirmek, yeni bayilikler için bölge araştırması yapmak, Pazarlama ve Satış Müdürünün onayı ile yeni bayilikler atamak.
 • Seyahatler, ziyaretler, siparişler, satışlar, tahsilatlar, izlenimler ve fikirler hakkında raporlar hazırlamak, periyodik olarak Pazarlama ve Satış Müdürüne geri bildirim yapmak

Genel Nitelikler:

 • Otomotiv ile ilgili olarak Üniversite, M.Y.O yada teknik öğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak.
 • Benzer görevde en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen otomotiv ve paralelinde motor malzemeleri sektöründe bilgi, deneyim ve portföye sahip,
 • Markalaşma, trendlerin takibi, pazar çalışmaları, ürün yönetimi ve satışında aktif olarak yer almış,
 • Müşteri ve kalite odaklı çalışma bilincine sahip, koordinasyon, zaman yönetimi yazılı ve sözlü iletişimde ikna yeteğine sahip
 • Office programlarını etkin ve fonsiyonel kullanabilen,
 • Analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerilerine sahip sürekli öğrenmeye istekli, araştırmacı yenilikçi fikirler geliştiren
 • Ekip çalışmasına yatkın, organizasyon şeması üzerinde yatayında yer alan tüm birimler ile iyi ilişkiler kurma yetisine sahip
 • Olağan sık seyahatler için engeli bulunmayan, bölge hedefleri geniş, aktif sürücü olarak ehliyet sahibi,
 • 35 yaşı aşmamış Erkek.

Kauçuk İmalat Sorumlusu:

Otomotiv yedek parça sektöründe üretim yapan firmamızın Kauçuk Conta ve Yedek Parça üretim departmanını yönetecek Kauçuk yedek parça üretim konusunda en az 10 yıl tecrübeli, Kauçuk test yöntemlerini bilen, Üniversitelerin tercihen Makine,Kimya,Malzeme-Metalurji ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, (B) sınıfı ehliyeti olup,aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Değişime ve gelişime açık, Takım çalışmasına inanan ve ekibine liderlik edebilecek, Analitik.yaratıcı ve sonuç odaklı düşünceye sahip, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Konusu ile ilgili raporlama yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyabilecek, 45 yaşını aşmamış,  KAUÇUK İMALAT SORUMLUSU aramaktayız.

Üretim Müdürü
Dış Ticaret Uzmanı

Temel Conta İş Başvuru Formu

Temel Conta iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Temel Conta üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir