Sanmar Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sanmar Personel Alımı ve İş İlanları Sanmar İş İlanları & Personel Alımları;

Sanmar bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Sanmar tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

SANMAR Denizcilik, römorkör işletmeciliği, kılavuzluk hizmetleri ve römorkör inşaası alanlarında faaliyet göstermektedir. 1976 yılında kurulan şirket, bugün Türkiye ve Dünya’da lider römorkör firmaları arasında yer almaktadır. Üretim tesisleri Tuzla İstanbul’da bulunmaktadır.

Sanmar, üretmekte olduğu römorkör ve  iş tekneleri ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli liman hizmetleri verdiği gibi, yurt dışına ihraç ederek dünyada örneğine pek sık rastlanmayan bir hizmet ve ürün yelpazesi oluşturmaktadır. 1990’dan günümüze kadar üretilen 100’ü aşkın tekne ağırlıklı olarak yurtdışına ihraç edilmiştir..

Sanmar Denizcilik 6 standart römorkör serisi temel olmak üzere, her türlü ihtiyaca yönelik  römorkör ve özel amaçlı deniz vasıtaları üretebilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Sanmar Denizcilik Marmara  Denizi’nde 1, Karadeniz’de 1, Akdeniz’de 2 liman’da römorkör ve klavuzluk hizmetleri vermektedir. Ayrıca yurtdışında da Bulgaristan Varna Limanı’nda benzer hizmetlerde bulunmaktadır.

Sanmar İş Başvurusu

Sanmar iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Sanmar bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sanmar dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Dizayn Donatım ve Teçhiz Teknikeri: Sanmar Denizcilik A.Ş.’nin Tuzla tersane işyerinde, Dizayn Bölümü bünyesinde görevlendirmek üzere gemi donatım ve teçhiz konularında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  • Gemi boru sistemlerini 3 Boyutlu modellemek ve üretim resimlerini oluşturmak.
  • Ekipmanları ve tekne bünyesindeki diğer yapıları (panel,kapı ,kabinet ..vs) modelleyip, yerleşimlerini yapmak.
  • Donatım ve Teçhiz detaylarını modellemek, üretim resimlerini oluşturmak.

Genel Nitelikler:

  • Meslek Yüksekokulu Gemi inşaatı bölümünden veya Denizcilik Liselerinden mezun.
  • Autocad, Rhino vs. benzeri çizim programlarına hakim.
  • 3 Boyutlu modelleme konusunda Nupas Cadmatic veya benzeri (Aveva vs.) modelleme programı ile çalışmış veya öğrenmeye hevesli.
  • Sonuç odaklı çalışan, zamanını iyi yönetebilen, dikkatli.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Dizayn Donatım ve Teçhiz Mühendisi: Sanmar Denizcilik ve Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dizayn Bölümü bünyesinde görevlendirmek üzere gemi donatım ve teçhiz konularında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

– Gemi sistemleri ile ilgili klas resimlerini oluşturup, ilgili yazışmaları yapmak.
– Ekipman seçimlerinde gerektiğinde satınalmaya yardımcı olmak.
– Gemi sistemlerini 3 Boyutlu modellemek veya modelletmek, üretim resimlerini oluşturmak.
– Doatım ve Teçhiz detaylarını modellemek veya modelletmek, üretim resimlerini oluşturmak.

Genel Nitelikler:

– Üniversitelerin Gemi inşaatı veya Makine mühendisliği bölümlerinden mezun.
– Autocad vs. 2 boyutlu çizim programlarına hakim.
– 3 Boyutlu modelleme konusunda Nupas Cadmatic veya benzeri (Aveva vs.) modelleme programı ile çalışmış veya öğrenmeye hevesli.
– İngilizce yabancı dil bilgisine sahip.
– Sonuç odaklı çalışan, zamanını iyi yönetebilen, dikkatli.
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Planlama Mühendisi
Kalite Mühendisi
Kalite Teknikeri

Sanmar İş Başvuru Formu

Sanmar iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sanmar üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir