Safkar Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Safkar Personel Alımı ve İş İlanlarıSafkar İş İlanları & Personel Alımları;

Safkar bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Safkar tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Seyahat ettiğimiz otobüsün kliması, her gün bindiğimiz tren kliması, metro kliması, çocuklarımızın sütünü taşıyan araç soğutucuları ile özdeş olan Safkar markası, çeyrek asırdır sizlerin hizmetindedir.  Kurulduğu 1980’li yıllardan veri devamlı gelişerek büyüyen Safkar, bugün otobüs, midibüs, minibüs klimaları, frigorifik soğutucular, metro, tramvay, hafif raylı ve tren klimaları, savunma sanayi ürünleri ve vermekte olduğu dünya çapında mühendislik hizmetleri ile, bu boyutta hizmet sunan dünyanın sayılı firmaları arasındadır.

Teknolojiye verdiği önem sebebi ile kurulduğu günden itibaren tasarım ve test imkanlarına yatırım yapan Safkar.  Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ve yetkin klimatik test kabinlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.

Kalite konusunda ödün vermez anlayışını yetkili kurumlarca da onaylatan Safkar, otomotiv ürünleri için ISO-TS 16949 belgesine sahiptir.  Ayrıca, raylı sistemler için üretim yapan firmaların yetkinliklerini belgeleyen IRIS (International Railway Industry Standards) belgesine Türkiye’de sahip ilk üç firmadan biri olan Safkar, klima konusunda ise tek firmadır.  Çevreye ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğine verdiği değer ve önemi belgelemek amacı ile Safkar ISO14001 ve OHSAS 18001 belgelerini de almıştır.

Safkar İş Başvurusu

Safkar iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Safkar bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Safkar dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Montaj Operatörü: Ticari araç klima, soğutucu cihazların montajında görev alacak takım çalışmasına uygun teknik eleman alınacaktır.

Genel Nitelikler:

  • Endüstri meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu ( elektrik veya iklimlendirme soğutma)
  • Erkek adaylar için askerlik yapmış olması

Safkar İş Başvuru Formu

Safkar iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Safkar üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir