Parsan Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Parsan Personel Alımı ve İş İlanlarıParsan İş İlanları & Personel Alımları;

Parsan bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Parsan tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1968 yılında kurulup, 1971 yılında işletmeye alınan PARSAN, İstanbul – Pendik’ te 91.123 m2 arazi üzerinde 27.400 m2 lik bir çatı altında kalıphane, dövmehane, ısıl işlem ve özel talaşlı imalat tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır. Arka aks milleri, fren kam milleri, ön dingil ve montajlı ön dingil, aksön, kol, muylu taslağı, muhtelif dişli taslakları, kardan şaftı, istavroz, kayıcı mil ve diğer otomotiv ürünleri ve paletli iş makineleri için yürüyüş takımları üreten fabrikada otomotiv sanayi ürünlerinin payı yaklaşık % 70 ‘dir. Diğer ürünler savunma sanayii, madencilik ve tarım makinaları sanayii gibi alanlarda pazar bulmaktadır. PARSAN bugün sahip olduğu modern çekiç ve presleriyle 1 kg – 400 kg ağırlığında çeşitli boy ve şekillerde dövme parçaüreten iddialı bir dövme ve işleme firmasıdır.

ISO/TS 16949:2009, TS EN – ISO 9001 : 2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO/IEC 27001:2013  uluslararası standartları ile belgelendirilen PARSAN, yüksek verimli ve dinamik üretim yöntemleri kullanması sebebiyle, üstün nitelikli ürünlerini dünya pazarlarına en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Türkiye’deki ağır, orta ve hafif kamyonlar ile binek otomobillerin, tarım traktörlerinin, iş makinalarının ve savunma sanayiinin çelik dövme ve işlenmiş parça ihtiyaçlarının büyük bölümü PARSAN tarafından karşılanmaktadır.
PARSAN’ ın üretiminin yaklaşık % 85 oranındaki payı Almanya, Güney Afrika Cumhuriyeti, Belçika, Rusya, İspanya, Macaristan, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Norveç, Hollanda ve Mısır’a ihraç edilmektedir. PARSAN’ ın uçak sanayi için iniş takımı dövme parçaları üretmiş olması, ulaşmış olduğu teknolojik seviyeyi ve güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamaktadır. PARSAN, gücü, esnekliği ve tecrübesi ile dünya pazarlarından daha fazla pay almak için yeterli imkanlara sahip olduğu inancıyla geleceğe büyük bir umutla bakmaktadır.

Parsan İş Başvurusu

Parsan iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Parsan bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Parsan dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim Elemanı: Operatörler, üretimde Dövme, Dövme Tamamlama, Taşlama, Isıl İşlem vb. gibi çeşitli operasyonlarda çalıştırılacaktır.

Genel Nitelikler:

  • En az lise mezunu,
  • Öğrenmeye istekli ve dikkatli,
  • Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,
  • Vardiyalı çalışabilecek,
  • Askerliğini yapmış.

Talaşlı İmalat Operatörü: Operatörler, Talaşlı İmalat Bölümü’nde CNC, Tornalama, Silindirik Taşlama, Diş açma, Kumlama, İndüksiyon ve Çatlak Kontrol vb. gibi çeşitli operasyonlarda çalıştırılacaktır.

Genel Nitelikler:

  • Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,
  • Teknik resim okuyabilen,
  • Öğrenmeye istekli ve dikkatli,
  • Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,
  • Vardiyalı çalışabilecek.
İthalat Sorumlusu
İŞ TANIMI: İthalat Sorumlusu ;Satınalma departmanında görevlendirilerek ,tüm ithalat operasyon işlemleri ve yatırım teşvik işlemlerinden sorumlu olacaktır.

GENEL NİTELİKLER: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İthalat operasyonları konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İthalat işlemleri, yasal mevzuat ve yatırım teşvik konusunda bilgili, Dahilde İşleme mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, SAP ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Makina Bakım Elemanı

GENEL NİTELİKLER: EML ve/veya MYO mezunu olması (Makine-Torna/Tesviye), Torna – Freze tezgahları hakkında bilgi ve beceri sahibi olması, tezgahları kullanabilmesi, Temel hidrolik-pnömatik bilgi ve becerisine sahip olması, Teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip olması, ölçü aletlerini kullanabilmesi, Makine elemanları konusunda bilgi sahibi olması, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

Parsan İş Başvuru Formu

Parsan iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Parsan üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir