Özel Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Özel Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanlarıÖzel Echomar Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Özel Echomar Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Özel Echomar Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Özel Echomar Hastanesi, Uğur Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 03 Aralık 2009 tarihinde resmi açılış yaparak Kdz.Ereğli’de sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. “Hasta odaklı hizmet” anlayışını benimseyen Özel Echomar Hastanesi, 20 hekimle, 15 branşta toplam 130’a yakın personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir”.Özel Echomar Hastanesinde Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Radyoloji Hastalıkları poliklinikleri ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.

Özel Echomar Hastanesi İş Başvurusu

Özel Echomar Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Özel Echomar Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Özel Echomar Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hemşire: Hastanemizde supervisor olarak görevlendirilmek üzere;

-Alanında en az 2 yıl tecrübeli
-İlgili bölüm mezunu
-Branşıyla ilgili güncel bilgileri takip eden
-İnsan ilişilerinde başarılı
-Ekip çalışmasına önem veren
-İngilizce veya Almanca bilen
-Sigara kullanmayan
-Supervisor görevini üstlenebilecek  Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

Özel Echomar Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Echomar Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Özel Echomar Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir