Omtaş Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Omtaş Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları Omtaş Otomotiv İş İlanları & Personel Alımları;

Omtaş Otomotiv bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Omtaş Otomotiv tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

OMTAŞ A.Ş. 1968 yılında Gebze’de kuruldu. 38.000 m² açık, 15.000 m² kapalı alan üzerinde dövmehane, ısıl işlem, tamamlama hatları ve kalıp atölyesine sahip bir dövme fabrikasıdır. Yıllık 15.000 ton dövme kapasitesine sahip bulunan tesislerimizde 0,5 – 200 kg. arasında çeşitli boy ve şekillerde dövme parçalar modern teknolojiye uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz Almanya, Avusturya, Macaristan, İtalya, Norveç ve Belçika’ya ihraç edilmektedir. Bureau Veritas ISO/TS 16949:2009, Bureau Veritas ISO14001:2004, Germanischer Lloyd ve Ford Q1 belgelerine sahip firmamız, Türkiye’de ağır ve hafif ticari araçlar, binek otomobilleri, endüstriyel motor sanayi, tarım makinaları, traktör endüstrisi, savunma sanayi ve otomotiv ana sanayisine işleme ve montaj amaçlı parça tedarik eden birçok işlemeci firmaya yıllardır dövme parça tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Omtaş Otomotiv İş Başvurusu

Omtaş Otomotiv iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Omtaş Otomotiv bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Omtaş Otomotiv dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi: Güriş Sanayi Grubu şirketlerimizden Omtaş Otomotiv Transmisyon Aksamı San. ve Tic. A.Ş.’de, İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi  olarak görev alacaktır.

  • Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
  • Üretim sektörü tecrübeli,
  • B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği konularında yasal mevzuata hakim,
  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi bilgisine sahip,
  • İyi seviyede İngilizce bilen.

Omtaş Otomotiv İş Başvuru Formu

Omtaş Otomotiv iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Omtaş Otomotiv üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir