Omsan Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Omsan Lojistik Personel Alımı ve İş İlanlarıOmsan Lojistik İş İlanları & Personel Alımları;

Omsan Lojistik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Omsan Lojistik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1978 yılında bir OYAK şirketi olarak kurulan OMSAN Lojistik; uluslararası teknik standartlara sahip, farklı özelliklerde 887 öz mal ve 600’e yakın tedarikçi aracından oluşan karayolu nakliye filosu, 82 adet öz mal vagon, 430 adet kiralık vagon, 15 adet kiralık lokomotif, 180 adet konteynerden oluşan demiryolu filosu, 30.000 DWT büyüklüğünde kuru yük gemisi ve 4.500 DWT büyüklüğünde pnömatik tahliye sistemine haiz çimento gemisi, depolama hizmetleri kapsamında yurtiçinde İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa ve Ankara ile yurtdışında Fransa, Romanya ve Fas’ta 220 bin m² depolama alanı ve 3.000 çalışanı ile müşterilerine entegre lojistik hizmetler sunmaktadır. OMSAN, otomotiv, demir çelik, çimento-inşaat, akaryakıt, tekstil, perakende, gıda ve iletişim sektörleri başta olmak üzere, birçok sektörün öncü firmalarına yurtiçi ve yurtdışı karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı, depolama, dağıtım, antrepo yönetimi, ev ve ofis lojistiği, gümrükleme ve sigorta hizmetleri kapsamında lojistik hizmetler sunmaktadır. OMSAN’ın, İstanbul’da Genel Müdürlüğü, İç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölge Müdürlükleri, Fransa, Romanya ve Fas’ta şirketleri bulunmaktadır.

Omsan Lojistik İş Başvurusu

Omsan Lojistik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Omsan Lojistik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Omsan Lojistik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ağır Vasıta Mekanik Teknisyeni:

 • Çekici ve yarı römorkların mekanik aksam bakım onarım işlemlerinde,
 • Yarı römorkların mekanik, pnömatik, fren ve hidrolik aksam bakım onarım işlemlerinde görev alacak,
 • Minimum 2 Yıl Ağır Vasıta onarımında görev almış.

Genel Nitelikler:

 • En az İlköğretim mezunu,
 • Seyahat Engeli Olmayan,
 • Ağır Vasıta Bakım ve Onarım deneyimi bulunan,
 • Erkek Adaylar için Askerlikle İlişiği Olmayan.

Antrepo Yetkilisi:

 • Antrepo giriş ve çıkış stok kayıtlarının gümrük mevzuatında belirtildiği şekilde doğru ve eksiksiz şekilde tutulması
 • Antrepo fiili eşya giriş ve çıkış işlemlerinin gümrük mevzuatında belirtildiği şekilde yerine getirilmesi
 • Anlık stok / yıllık stok sayımlarının zamanında yapılarak istendiğinde gümrük idaresine bildirilmesi
 • Gümrük idaresinden gelen tebligatların imzalanarak teslim alınması, cevaplanması ve takip edilmesi
 • Yıllık antrepo evrak yenileme işlemlerinin tam ve zamanında yapılması ve takip edilmesi
 • Antrepoda denetim fonksiyonunu yerine getiren Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirinin çalışmasına yönelik istenen bilgi ve belgelerin zamanında tedarik edilmesi ve çalışma şartlarına yönelik gerekli desteğin verilmesi.

Genel Nitelikler:

 • MYO, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu,
 • Benzer pozisyonlarda çalışmış,
 • Yasal mevzuata hakim,
 • MS Ofis programlarına hakim,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • B sınıfı ehliyeti olan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
İdari Şoför
Lojistik sektörünün en değerli markası olan şirketimizin İdari İşler Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;

İŞ TANIMI: Şirket içerisindeki çeşitli birimlerden gelen hizmet isteklerini yerine getirmek, Gerektiğinde üst yönetime hizmet vermek Şirkete gelen misafirleri karşılamak, Araçların periyodik bakımı ile ilgili konuları takip etmek, Diksyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek,prezantabl Seyahat engeli olmayan

GENEL NİTELİKLER En az Lise mezunu, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Tercihen makam şoförlüğü deneyimi olan En az 5 yıllık sürüş deneyimine sahip olan, Askerlik görevini yerine getirmiş. Ataşehir Genel Müdürlüğün ‘de istihdam edilmek üzere adaylar aramaktayız.

Park Şoförü
Lojistik sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere,

İŞ TANIMI: OMSAN park sahasındaki araçların hareketlerini talimatlara uygun şekilde gerçekleştirmek.

GENEL NİTELİKLER En az İlkokul mezunu, B sınıfı ehliyet sahibi olan, En az 1 yıllık sürüş deneyimine sahip olan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yerine getirmiş, Park Şoförü aramaktayız

Omsan Lojistik İş Başvuru Formu

Omsan Lojistik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Omsan Lojistik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Genel Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir