MSC Gemi Acenteliği Personel Alımı ve İş İlanları 2019

MSC Gemi Acenteliği Personel Alımı ve İş İlanlarıMSC Gemi Acenteliği İş İlanları & Personel Alımları;

MSC Gemi Acenteliği bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. MSC Gemi Acenteliği tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

155 ülkede 480’den fazla ofisten oluşan ağı işleten, 70.000’den fazla uzmandan oluşan bir ekibi çalıştıran özel mülkiyet nitelikli, global bir kuruluşuz.

Yaklaşık 3.1 milyon TEU alım kapasitesine sahip 510 konteyner gemisinden oluşan köklü bir filoya sahibiz.  200 rotayı kapsayan, 500 limana ulaşan global seferlerimiz, yükünüzü dünyanın neredeyse her yerine ulaştırabilmemizi sağlıyor.

Entegre depolama ve yükleme-boşaltma hizmetlerimizin beraberinde verdiğimiz navlun teklifimiz sizlere gerçek anlamda kapıdan kapıya hizmet sunabilmemize izin veriyor.

MSC Gemi Acenteliği İş Başvurusu

MSC Gemi Acenteliği iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki MSC Gemi Acenteliği bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

MSC Gemi Acenteliği dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İhracat Müşteri Temsilcisi: Yükleme teyidi alınmış olan yükün gemiye yüklenmesine veya gerektiği takdirde konşimentoda belirtilmiş varış noktasına kadar olan süreçte, şirketimiz tarafından belirlenmiş prosedür ve politikalar çerçevesinde, müşteri memnuniyetini esas alarak ilgili birimler ile müşteriler arasında, her türlü iletişimi ve evrak akışını takip edip, yükün hasarsız ve problemsiz yüklenmesi ile ilgili koordinasyonu  yapmak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,
 • MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
 • Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
 • Kendini geliştirmeye açık,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,
 • Analitik düşünebilen, dinamik,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

Aktarma Hizmetleri Uzman/Uzman Yardımcısı: Çalışılan tüm limanlarda şirketimize ait transit yüklere ait planlamaların yapılabilmesi, gemilerin ihraç dolu/boş konteynerleri yükleyebilmesi ve ithal dolu/boş konteynerleri boşaltabilmesi, gemi operasyon planlamaları dahilinde armatör ve ilgili yurtdışı acentesi ile şirketimizin ilgili birimleri arasında köprü görevi görerek; şirket dışı resmi/özel kuruluşlar ile temasa geçerek gerekli işlemlerin yapılabilmesini sağlamak. Gerektiği durumlarda ve zamanlarda liman içi operasyon ve organizasyonlara göre saha ve gemi planlamasında ve de ihtiyaca göre gemi yedek parça–aksam transfer organizasyonlarında görev almak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin denizcilik bölümlerinden mezun,
 • MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,
 • Analitik düşünebilen, dinamik.
 • Operasyon Uzman Yardımcısı
  Gemi Operasyon Uzmanı
   

  MSC Gemi Acenteliği İş Başvuru Formu

  MSC Gemi Acenteliği iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan MSC Gemi Acenteliği üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

  Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir