Medicine Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Medicine Hospital Personel Alımı ve İş İlanlarıMedicine Hospital İş İlanları & Personel Alımları;

Medicine Hospital bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Medicine Hospital tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz. Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz.Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız.

Medicine Hospital İş Başvurusu

Medicine Hospital iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Medicine Hospital bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Medicine Hospital dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Garson: Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Garson      arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler :

 • Meslek liselerinin/ yüksekokullarının  Turizm Otelcilik/Konaklama/Servis Hizmetleri  bölümü mezunu olmak
 • Erkek ve askerlik hizmetini tamamlamış olmak
 • Bonservisi ve tecrübesi olanlar tercih sebebidir.

Gıda Teknikeri: Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. Personel yemekhanesinde görevlendirilecektir.

 • Hastanenin aylık yemek listesinin hazırlanması
 • Yemek malzemelerinin temini
 • Yemeklerin hazırlanmasını denetim
 • Aylık raporların hazırlanması

Genel Nitelikler :

 • Meslek Yüksekokullarının Gıda Teknikerliği bölümü mezunu olmak
 • Asgari 3 yıl devlet/özel hastanede mesleğiyle ilgili çalışmış olmak
 • ISO 22000 HACCP konusunda bilgi sahibi
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Sonuç odaklı
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Tercüman
Genel Başvuru

Medicine Hospital İş Başvuru Formu

Medicine Hospital iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Medicine Hospital üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir