MASKİ Personel Alımı ve İş İlanları 2020

MASKİ Personel Alımı ve İş İlanlarıMASKİ İş İlanları & Personel Alımları;

MASKİ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. MASKİ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

31 Mart 2014 tarih 28958 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2014/6072 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulan Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi ( MASKİ ) Genel Müdürlüğü, kuruluş çalışmalarının önemli bir bölümünü tamamlayarak 15.07.2014 tarihi itibariyle hizmete başlamıştır.

2560 Sayılı Yasa çerçevesinde Manisa ili bütününde tüm alt yapı hizmetlerinin yerine getirilmesinden sorumlu Genel Müdürlüğümüz, Manisa’nın ilk ve tek Kamu Genel Müdürlüğü olarak, Manisa Halkının ihtiyaçlarına cevap verme heyecanı ve inancı ile çalışmalarını büyük bir özveri ile yerine getirme gayretindedir.

Genel Müdürlük ve 15 İlçe nezdinde teşkilatlanmasını tamamlayan Genel Müdürlüğümüz, yeni yüzleri ve heyecanlı kadrosu ile Manisa Halkının hizmetinde olmaya devam edecektir. Yapılanma boyunca, hizmetlerin yerine getirilmesinde, geçiş sürecinin getirdiği sıkıntılar için gösterilen sabır ve hoşgörü nedeniyle, Manisa Halkına özellikle teşekkürü borç bilir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

MASKİ İş Başvurusu

MASKİ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki MASKİ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

MASKİ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Manisa Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren MASKİ , çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  MASKİ çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar MASKİ web adresi olan http://www.manisasu.gov.tr/ sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda MASKİ iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

MASKİ İş Başvuru Formu

MASKİ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan MASKİ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir