Manpower Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Manpower Personel Alımı ve İş İlanları Manpower İş İlanları & Personel Alımları;

Manpower bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Manpower tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.

Manpower İş Başvurusu

Manpower iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Manpower bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Manpower dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Uzmanı: Endüstriyel otomasyon ve güç şebekeleri alanlarında küresel hizmet sunan  global müşterimiz için ‘ İnsan Kaynakları Uzmanı’ arıyoruz.

 • Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda, İşe Alım ve Yerleştirme, Performans Yönetimi ve diğer İnsan Kaynakları süreçlerinde etkin olarak görev almak,
 • Mülakatları organize etmek ve mülakat raporlarını hazırlamak,
 • Personel özlük işleri, SGK ve iş kanunu ile ilgili işlemlerin yapılması.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
 • İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı,
 • Planlama ve zaman yönetimi konularını etkin olarak yürütebilen,
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için).

Hammadde Analisti: Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ilaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  Fabrikası’nda görevlendirmek üzere  “Hammadde Analisti” arayışımız bulunmaktadır.

 • Alanı ile ilgili analizleri gerçekleştirmek, raporlamak ve kontrol etmek.
 • Hammadde bölümünde kullanılan çözeltileri hazırlamak, takip ve kontrol etmek.
 • Kalite Kontrol bölümünde kullanılan çalışma standartlarını hazırlamak, takip etmek, analizlerini gerçekleştirmek, raporlamak ve kontrol etmek.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İlaç sektöründe benzer görevde min. 1 yıl deneyimli,
 • Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Personel Özlük İşleri Uzmanı
Muhasebe ve Finans Uzmanı
Depo Sorumlusu / Yöneticisi
Tahsilat Elemanı
Ofis Asistanı

Manpower İş Başvuru Formu

Manpower iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Manpower üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir