Koza Altın Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Koza Altın Personel Alımı ve İş İlanlarıKoza Altın İş İlanları & Personel Alımları;

Koza Altın bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Koza Altın tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş, Türkiye’de faaliyet gösteren ve cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye’de altın çıkaran ve işleyen ilk Türk madencilik şirketidir.

Vizyonumuz: Ülkemizde altın madenciliği sektöründe lider firma olmak. Uluslararası platformda söz sahibi olmak.

Misyonumuz: Altın madenciliğindeki mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak, en yüksek çevresel performansı sergileyerek, yöre insanıyla karşılıklı güven içinde ve onların değerlerine saygı göstererek sürdürülebilir altın madenciliği yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Değerlerimiz

  • Şeffaf olmak, çalışana ve yöreye değer vermek,
  • Kendini sürekli geliştirmeye açık olmak,
  • İş Emniyeti, çevre ve sosyal onayı işinin ayrılmaz bir parçası olarak görmek,
  • Mükemmele ulaşmayı desteklemek,
  • Takım çalışmasında etkin rol oynamayı ve güçlü iletişimi desteklemek,
  • Teknolojik değişiklikleri takip etmek ve uygulamak.

Koza Altın İş Başvurusu

Koza Altın iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Koza Altın bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Koza Altın dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Koza Altın İnsan Kaynakları – Genel Bakış / İstihdam Politikası:

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.’nin istihdam politikası yöreyi kalkındırma önceliğiyle belirlenmiştir. Yeni personel alımlarında maden sahası yakınındaki köylerden başlayan bir süreç yürütülmektedir. Buna göre ihtiyaç duyulan personelin özellikleri belirlendikten sonra öncelikle madene sınır komşuluğu olan köylerden daha sonra ise diğer civar köylerden adaylar değerlendirilmektedir. Uygun adayın bulunamaması halinde sırasıyla bağlı olunan ilçe, il ve Türkiye’den adaylar incelenmektedir. Örneğin Çukuralan işletmemiz için Madene sınırı komşu olan Çukuralan, Nebiler, Gökçeağıl, Kaplan’dan adaylar, daha sonra Kıratlı, Kocaoba, Samanlık, Yenice, Çağlan, Mazılı, Kozak köylerinden adaylar değerlendirilir. Eğer bu köylerden istenen nitelikte aday bulanamaz ise Bergama ve Dikili’den aday taraması yapılmaktadır.

Bu politika doğrultusunda gerçekleşen istihdam neticesinde halen yöreden çalışan oranımız Çukuralan İşletmemiz için %87, Ovacık İşletmemiz için % 83, Kaymaz İşletmemiz için % 83, Mastra İşletmemiz için %82’dir. Geriye kalan %13-17’lik oran ise yöreden istihdamın mümkün olmadığı hallerde yöre dışından istihdam edilen, konusunda profesyonel çalışanlarımızın oluşturduğu gruptur.

Koza Altın İş Başvuru Formu

Koza Altın iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Koza Altın üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir