Kıvanç Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Kıvanç Tekstil Personel Alımı ve İş İlanlarıKıvanç Tekstil İş İlanları & Personel Alımları;

Kıvanç Tekstil bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kıvanç Tekstil tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1950’li yılların başında Hacı Mustafa Kıvanç tarafından kurulan dokuma kumaş üreticisi Kıvanç Tekstil, yarım asrı aşkın tecrübesi ile Adana’da faaliyet göstermektedir. İplik üretiminden boya-terbiye uygulamalarına kadar kumaş üretimindeki tüm süreçlere hakim olarak entegrasyonunu tamamlayan Kıvanç Tekstil, 267.000 m2 açık ve 105.000 m2 kapalı alan tesislerinde Türkiye’nin tekstil kenti Adana’da yer almaktadır.

Kıvanç Tekstil; tekstil sektörünün öncelikli olarak tercih edilen pamuk, viskon, polyester, keten, tencel, modal ve yün elyaflarının zengin karışımlarıyla elyaf boyadan, düz boya ve dijital baskıya kendi tesislerinde dokunan yüksek kaliteli ve yenilikçi kumaşlar üretir.
Kıvanç’ın ana üretimleri iplik ve konfeksiyona hazır kumaş olup, üretilen kumaşın ana girdisini yüksek oranda kendi iplik üretiminden sağlamaktadır.

Kumaş üretiminde gerek kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile yerel ve global pazarlarda konumunu perçinleyen Kıvanç Tekstil, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarındaki global hazır giyim moda markaları için zengin koleksiyonu ile 100gr/m2’den 500gr/m2’ye kadar yılda 18 milyon metre kumaş üretebilmektedir. Yarım asrı aşan tecrübesi ile yenilikçi yaklaşımı ve kurumsal yapısıyla istikrarlı olarak hızla büyüyen ve gelişmekte olan Kıvanç Tekstil; üstün kalite politikası, operasyonel mükemmellik ve çevre dostu üretimiyle yerel ve global pazarlara benzersiz kumaş tasarımları sunmaya devam etmektedir.

Kıvanç Tekstil İş Başvurusu

Kıvanç Tekstil iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kıvanç Tekstil bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kıvanç Tekstil dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Modelist:

 • Tercihen ihracat şirketinde 5 yıl denim tecrübesi,
 • Okulların ilgili bölümlerinden mezun,
 • İyi dercede Gerber V8, V10 bilgisi,
 • Kalıp,dikim ve ölçüm tecrübesi ,
 • Alt ve üst grup deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,
 • İş takibi ve sorumluluğuna sahip, imalat modelisti aranıyor.

Aksesuar Satın Alma Uzmanı: Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Aksesuar Satın-Alma Bölümü’nde görevlendirmek üzere,

 • Tekstil sektöründe aksesuar satın-alma bölümünde min.2 yıl deneyimli,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Araştırma ve gelişim odaklı,

Kıvanç Denim  olarak birlikte hızlı ve emin adımlarla büyüyeceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu başarı yolculuğumuzda bize eşlik etmeniz için sizi daha yakından tanımak için başvurunuzu bekliyoruz.

Kıdemli Merchandiser

Kıvanç Tekstil İş Başvuru Formu

Kıvanç Tekstil iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kıvanç Tekstil üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir