Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları Kim Market İş İlanları & Personel Alımları;

Kim Market bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kim Market tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kim Grup olarak bizler, perakende sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.Prensibimiz dürüst, çalışkan, ahlaklı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 1987 yılından bu yana onlarca mağaza açmanın ve hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.. Bizler, bugün yeni açmaya hazırlandığımız mağazalarımızda hala daha ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir.  Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. 2500 e yakın çalışanımızla istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz. Başarımızda; girişim ruhumuz, teknoloji, kalite, yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Kim Market İş Başvurusu

Kim Market iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kim Market bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kim Market dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kasiyer: Zincir marketimizinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun KASİYER alımı yapılacaktır.

Genel Nitelikler:

 • Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,
 • Günlük kasa işlemlerini gerçekleştirebilecek,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Tercihen lise mezunu,
 • Dikkatli ve özenli,
 • Vardiyalı çalışabilecek personeller aranacaktır.

Manav: Zincir marketimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun MANAV alımı yapılacaktır.

Genel Nitelikler:

 • En az ilkokul mezunu,
 • Alanında tecrübeli
 • Dikkatli ve işinde titiz,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Dinamik ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Kasap
Temizlik Elemanı
Mağaza Müdürü
Şarküteri Elemanı

Kim Market İş Başvuru Formu

Kim Market iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kim Market üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir