Hezarfen Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hezarfen Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları Hezarfen Havalimanı İş İlanları & Personel Alımları;

Hezarfen Havalimanı bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Hezarfen Havalimanı tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İstanbul Hezarfen Havaalanı, İstanbul’un Arnavutköy ilçesi sınırları içinde olup, Büyükçekmece Gölü’nün kuzeyinde, tam 500 dönümlük bir araziye sahiptir. 1992’den beri Türkiye’nin uluslararası tescilli ilk özel havaalanı olarak hizmet vermektedir. İstanbul’un 50 km batısında yer alan Hezarfen Havaalanı’nın güneyinde Büyükçekmece Gölü, kuzeybatısında Çatalca ilçesi ve kuzeyinde O-3 Otoyolu bulunmaktadır. Genel havacılık ve eğitim uçuşlarına ağırlıklı olarak hizmet eden Hezarfen Havaalanı ismini Galata Kulesi’nden Üsküdar’a uçan , 17. yüzyıl Osmanlı bilim adamı Hezarfen Ahmet Çelebi’den almıştır.

680 metre uzunluğunda ve 28 m eninde asfalt pisti bulunmaktadır. 05/23 doğrultusunda bulunan bu piste Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe’nin adı verilmiştir ve pist “Küçük Ülkü Pisti” olarak adlandırılmıştır. Ayrıca motokros parkuru, 120 metre uzunluğunda model uçak pisti ve helikopter pisti bulunmaktadır. Hezarfen Havaalanı, sivil ve genel havacılığa hizmetin yanında her yıl sonbaharda düzenlenen Rock’n Coke başta olmak üzere pek çok aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu gibi organizasyonlara ev sahipliği yapması dolayısıyla Hezarfen Hobbyland adıyla da anılmaktadır.

Ancak 1992 yılından itibaren faaliyet gösteren havaalanı, ICAO ve ECAC kural ve standartlarını içeren ve 2002 yılında uygulamaya konan “SHY 14. A” kuralları çerçevesinde yeniden yapılandı ve işletme ruhsatını 24 Ocak 2009 tarihinde düzenlenen törenle aldı.

Hezarfen Havalimanı İş Başvurusu

Hezarfen Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Hezarfen Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Hezarfen Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi: Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Güvenlik Görevlisi olarak çalışacak;

Genel Nitelikler:

•5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olan,

•En az lise mezunu,

•35 yaşını aşmamış,

•Erkek adaylarda en az 1.70 cm boy , bayan adaylarda en az 1.60 cm boy,

•Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan & 2 yıl tecilli olan

•Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek,

•8 saat Vardiyalı sistemde çalışabilecek, adaylar aranmaktadır.

Satış ve Ödeme Danışmanı: Müşterileri güleryüzle karşılama ve uğurlama, Ürünler hakkında müşterileri doğru bilgilendirme, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olan,

Genel Nitelikler:

* En az Yüksek okul mezunu,

* Tercihen 28 yaşını aşmamış,

* İyi derecede Çince bilen, tercihen İngilizce iletişim kurabilen,

* İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek,

* Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren,

* Vardiya sisteminde gece çalışma düzenine uygun olan.

Hezarfen Havalimanı İş Başvuru Formu

Hezarfen Havalimanı iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Hezarfen Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir