Has Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Has Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları Has Alüminyum İş İlanları & Personel Alımları;

Has Alüminyum bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Has Alüminyum tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1982 yılında kurulmuş olan HAS Aluminyum A.Ş. 250 kişilik çalışanı ile uluslararası platformda, yüksek kalite ve hassas toleranslarla aluminyum profil üreten bir firmadır.

HAS Aluminyum, sahip olduğu esneklik ve yaratıcılık özellikleri ile müşterilerine yüksek kalitede bir servis vermektedir. Müşterilerimiz, her türlü profil ihtiyaçlarını, HAS Aluminyum ‘un tecrübeli ve uzman kadrosu sayesinde bürokratik engellere takılmadan karşılayabileceklerinden emindir.

HAS Aluminyum’un müşterilerine sağladığı en büyük avantaj aynı çatı altında aluminyum biyetten başlayıp mekanik ve yüzey işlemi yapılmış bitmiş profil alabilmesidir. Bu, nakliye maliyetlerinde ekonomi ve profillerin çeşitli işlemlere tabi tutulması sırasında firmalar arası nakliyelerde oluşabilecek hasarların önlenmesine imkan sağlamaktadır.

HAS Aluminyum olarak yenilikler yaratmak ve yüksek kaliteli aluminyum ürünleri ucuza mal etmek için sürekli kendimizi geliştirmeye çalıştırmaktayız. Ürün kalitemizi sürekli arttırmanın yollarını aramanın yanı sıra, sadece müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerin üzerinde bir servis sağlamayı hedeflemekteyiz.

HAS Aluminyum tasarımdan nihai ürüne kadar tüm aluminyum profil ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitedir. Bir mamülün maliyetinin uygun olabilmesi için tasarımının doğru şekilde yapılması gerekir. Zamandan tasarruf edebilmek ve kaliteyi arttırmak adına firmamız bünyesinde, tecrübeli elemanlardan ve gerekli teçhizattan oluşan bir kalıphanemiz mevcuttur.

Has Alüminyum İş Başvurusu

Has Alüminyum iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Has Alüminyum bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Has Alüminyum dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Has Alüminyum İş Başvuru Formu

Has Alüminyum iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Has Alüminyum üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir