Habaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Habaş Personel Alımı ve İş İlanlarıHabaş İş İlanları & Personel Alımları;

Habaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Habaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Hamdi Başaran tarafından “Hamdi Başaran Topkapı Oksijen Fabrikası” adı ile 1956’ da temelleri atılan HABAŞ Topluluğu, bugün üretimden satış cirosu ve yüksek orandaki ihracatı ile ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
İlk yola çıktığı sınai gaz üretiminde bir çok ilklere imza atan HABAŞ, temel olarak sınai ve tıbbi gazlar, çelik, elektrik enerjisi, ağır makina, tüp ve kriyojenik tank üretimleri yanında sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG), sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) dağıtımı yapan, liman ve deniz taşımacılığı hizmetleri sunan bir sanayi kuruluşları topluluğudur.
HABAŞ bugün ülkemizin en büyük sınai ve tıbbi gaz üreticisi, sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ve sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) dağıtıcısıdır.
Deniz terminalleri, depolama ve dolum tesisleri, LPG gemisi, geniş bayi ağı ile HABAŞ, LPG sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır.
HABAŞ çelik üretiminde ülkemizin önde gelen kuruluşları arasındadır. Beş kıtaya ihracat yapan HABAŞ, yıllık 3.000.000 ton olan çelik üretim kapasitesini arttırmak ve ürün yelpazesini çeşitlendirmek için yeni yatırımlara devam etmektedir.
HABAŞ  elektrik enerjisi üreten özel sektör firmaları arasında üst basamaklardadır. 300 Mwh olan üretim gücünün yeni santral yatırımları ile daha da arttırılması hedeflenmiştir.
HABAŞ depolama tankları, gazlaştırıcılar, buhar kazanları, eşanjörler, basınçlı gaz tüpleri, spiral boru, hafif ve ağır makina imalatları ile anahtar teslimi proses tesislerinin, dizayn, detay mühendislik, imalat, montaj ve devreye almalarını gerçekleştirmektedir.
HABAŞ topluluğu tarafından 1997 yılında Özelleştirme İdaresi’ nden satın alınan Anadolubank, üç şube ile başlayan bankacılık hizmetlerini bugün seksensekiz şube ile ifa etmektedir.
Müşterilerine Hizmet, Kalite, Güven sunmayı ilke edinmiş olan HABAŞ Topluluğu kuruluşları %100 yerli sermayelidir.

Habaş İş Başvurusu

Habaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Habaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Habaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Teknik Ressam:Fabrikamızda görevlendirilmek üzere “TEKNİK RESSAM” arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Meslek lisesi, MYO ,Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun (Makine Resim Konstrüksyon vb)
 • Özellikle Autocad ve Inventor çizim programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
 • Teknik resim kurallarına ve temel imalat bilgisine hakim,
 • Askerliğini yapmış
 • Bay

Elektrik Elektronik Mühendisi:

 • Sorumluluk alanında bulunan tüm OG-AG, kumanda, otomasyon ve motor sürücü sistemlerinin bakım-kontrol işlerini ve saha uygulamalarını gerçekleştirmek,
 • PLC programlama ve otomasyon konularında mevcut algoritmayı takip etmek ve yeni programlar yapmak, değişen teknolojiye uygunluğunu sağlamak, gerekli yedek malzemeleri tespit edip stoklamak.
 • Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızın bakım-onarım departmanında  görevlendirilmek üzere Elektrik-Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Ms-Office uygulamalarına hakim,
 • Tercihen güç elektroniği ve AC/DC motor sürücü sistemleri konusunda tecrübeli,
 • Tercihen PLC programlama, otomasyon ve enstrumantasyon konularında tecrübeli,
 • Yoğun çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Beşeri ilişkileri güçlü, analitik düşünen, değişime ve yeniliklere açık,
 • Askerliğini tamamlamış,
 • 30 yaşını aşmamış Bay.

Habaş İş Başvuru Formu

Habaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Habaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir