Emsey Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Emsey Hospital Personel Alımı ve İş İlanlarıEmsey Hospital İş İlanları & Personel Alımları;

Emsey Hospital bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Emsey Hospital tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarını kabul eden Emsey Hospital, Uluslararası JCI Akreditasyon (Joint Commission International) belgesine sahiptir. Alanında uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri ile multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyen Emsey Hospital, “güven” denilince akla gelen ilk hastane olmayı kısa sürede başarmıştır. 29 Mayıs 2012 yılında hizmet vermeye başlayan Emsey Hospital; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş hasta odaları ile 7/24 sağlık hizmeti sunmaktadır.

Emsey Hospital 33.000 m² kapalı alanda 254 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, normal doğum salonu, suda doğum odası, helikopter pisti, 10.500 m² Araç Otoparkı bulunmaktadır. Akıllı Bina Sistemi, Özel İklimlendirme Sistemi ve Kojenerasyon Sistemi altyapılarına sahiptir. Emsey Hospital, kanserin bütüncül tedavisi (ameliyat-kemoterapi-radyasyon onkolojisi), Kök Hücre Nakli, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tüp Bebek, Jinekoloji, Obezite Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Nükleer Tıp tedavileri gibi alanlarda referans merkezidir. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan Emsey Hospital, dünyanın birçok ülkesinden gelen hastanın tercihi haline gelmiştir.

Emsey Hospital İş Başvurusu

Emsey Hospital iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Emsey Hospital bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Emsey Hospital dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ebe: Sağlıkta dünyaca tanınan JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan Emsey Hospital, sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük ederek hizmet vermektedir. Hastanemize Ebe pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Ebelik bölümünden mezun,
 • Tercihen branşıyla ilgili en az 3 yıl deneyimli,
 • Mesleki/teknik alanda yenilikleri takip eden, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Etkin iletişim ve empati kurabilen,
 • Hasta memnuniyetine ve güvenliğine önem veren,
 • Ekip çalışmasına yatkın, kendini ve çalışma arkadaşlarını motive edebilen,
 • Enerjisi yüksek ve mesleğini severek yapan,
 • Sigara kullanmayan,
 • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

*Servis ve lojman imkanımız bulunmaktadır.

Hemşire: Hastanemizde Karma Servis,Kadın Doğum,Genel Yoğun Bakım,Bebek Odası,Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi bölümlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Hemşire pozisyonda arayışımız bulunmaktadır;

Genel Nitelikler:

 • Sağlık meslek liselerinin ve üniversitelerin Hemşirelik bölümünden mezun,
 • Tercihen branşıyla ilgili en az 3 yıl deneyimli,
 • Mesleki/teknik alanda yenilikleri takip eden, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Etkin iletişim ve empati kurabilen,
 • Hasta memnuniyetine ve güvenliğine önem veren,
 • Ekip çalışmasına yatkın, kendini ve çalışma arkadaşlarını motive edebilen,
 • Enerjisi yüksek ve mesleğini severek yapan,
 • Sigara kullanmayan,

*Servis ve lojman imkanımız bulunmaktadır.

Emsey Hospital İş Başvuru Formu

Emsey Hospital iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Emsey Hospital üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir